Patronun Karısı Aylin

Patronun Karısı Aylin

Bu Ağustos’taydı. Ordudan yeni geldim. Ben sadece 24 yaşındayım. Öğretmenlik sınavına girmek için neredeyse bir yıl daha beklemek zorunda kaldım. Bu zordu çünkü ben oldukça parasız kaldım. Geçici bir işe ihtiyacım vardı. Her şeyden önce özel sınıfların kapılarını çaldım. O kadar eğlenceli fiyatlar sunuyorlardı ki, benim için yiyecek, seyahat için para, sigara için para yoktu. Ben buna katılamadım. Bu olmadı, ama benim de çok başım belaya girdi.

Öğretmenlik yapma umudumu bıraktım ve tam zamanlı bir işçi olarak herhangi bir işi yapacağım bir duruma düştüm. Çaresizce, çaresizce etrafıma bakarak yürüdüm. Topkapı’daki küçük bir endüstriyel torna atölyesinin vitrininde şöyle yazıyor: “acele edin, bir çalışana ihtiyacınız var!” İlanını gördüğümde baba, mesleğim aklıma geldi. Ben ona daldım. Benden birkaç yaş büyük, 35 yaş büyük, daha sonra onun patronu olduğunu öğrendiğim Cenk bey ile tanıştım. Durumumu kısaca özetledim. Anladı ama bu işi yapıp yapamayacağımı tereddüt etti. Eğer bununla başa çıkabilseydim, beni bekleyen harika bir maaş vardı. İş geçici olduğu için sigorta c. Sanat yoktu. Patronun da büyük bir ihalesi vardı, ancak işi büyütmek için benim gibi saatleri ve saatleri bilmeyen biriyle çalışmak zorunda kaldı.”Ben dedim.

Hemen işe dönmem gerekiyordu. Aslında tamamen bilgisayarlı CNC torna tezgahlarıyla çalışma deneyimim olmadı. Ama kulelerin nasıl çalıştığını biliyordum. Aslında mesleği unutmak kolay değildir. İki günde iyileştim. Bilgisayar konusunda çok bilgili olan Tuncay sayesinde bu küçük temiz atölyede ne aradığını hala anlamadım, Temmuz ayında çok yardımcı oldu. Ama asıl sorun evden işe yaptığım yolculuk sırasındaydı. Sabah saat 12’ye kadar çalıştıktan sonra Esenler’in üst odalarına girmem çok zordu. Topkapı’daki bu küçük işyerinde 3 kişiyle çalıştık. Tam otomatik yedek kulübelerinde çok iyi bir iş çıkardık ama çok yorgunuz. Çalışmaya başladığımdan bu yana 2 hafta geçti. Küçük dükkanda toplam 3 kişi toplanınca birbirimizi tanımaya başladık. Tuncay 21 yaşındaydı ve henüz orduya katılmamıştı. O, Leydi Cenk Brain’in kardeşiydi. Ailesiyle birlikte atölyenin dışında oturuyordu.

Patron Cenk bey bizim kadar yoruluyordu. Bir akşam tekrar bu kadar geç uyandığımızda Bay Tsenk’e atölyede uyumak istediğimi bile söyledim. Çünkü gece saat 12’den sonra minibüs bulmak zor ama taksi için yeterli param yoktu. Patron, iyi niyetimi cevapsız bırakmak istemedi: “bize gelin, bizimle kalın!”Dalgakıran. Evleri iş yerine oldukça yakındı. Rahatsız etmek istemediğimi söyledim. Patron ısrar etti. Ben çok yorgundum. Dürüst olmak gerekirse, buna dayanamadım. Yol gözlerimin önünde nasıl büyüdü. “Peki, peki!”Ben dedim…

Büyük daireye geldiğimizde sabah saat 1’di. Bay Tsenk daha önce karısıyla bu konu hakkında konuşmuş olmalıydı. Beyaz tenli ve arkadaş canlısı bir yüzü olan uzun boylu genç bir kadın bizi kapıda karşıladı. Kısacası, ” hoş geldiniz!”O, ‘girin’ dedi. Hemen banyoya gittik. Ellerimizi ve yüzlerimizi iyice yıkayıp oturma odasına girmeye hazırlandığımızda, “Akşam yemeği hazır!”Mutfaktan bir ses geldi. Çenk Beyin’in karısı Aylin Hanım 5 dakikada güzel bir masa hazırladı. Bayan Aylin konuşkan ve konuşkan bir kadındı. Bana her zaman bir şeyler söylerdi ve sanki birbirimizi uzun zamandır tanıyormuşuz gibi samimiydi. Biraz atıştırdık.

Nasıl uyumak istiyorum. Oturma odasına girdik. Çek Bey Çek yatını gösterdi ve yatmaya gidebilir miyim diye sordu. Çok teşekkür ederim. Bu arada Cenk Bey kapıyı açtı. Bayan Aylin içeriden çarşaf, yastık ve pike getirdi. Oturma odasındaki televizyon, uyuyacağım yerin tam karşısındaydı. Bay Tsenk’e baktım. Bana uzaktan kumandayı uzattı ve şöyle dedi: “Ne yaparsan yap yorgunum!”dedi, iyi geceler diledi ve yatak odasına gitti. Bayan Aylin de bana bir şeye ihtiyacım olup olmadığını sordu. “Hiçbiri!”Ona teşekkür ettim ve mutfağa gitti. Bu yüzden ışıkları kapattım ve televizyonu açtım.

Oldukça sıcak bir gece olduğu için pencereler çoktan açıktı ve ben küçük bir esinti için kapıyı açık bıraktım. Mutfaktan Bayan Aylin’in bulaşıkları yıkadığı sesler ve televizyonun boğuk sesi geliyordu. Yatın yedeğinde yatıyordum. Kanallar arasında dolaşıp televizyonda erotik bir film izlerken uykumu kaybettim, gözlerim açıldı. Aralık. Filmi büyük bir dikkatle izlemeye dalmış olmalıydım, Bayan Aylin’i karşımdaki kanepede gördüğümde filmi neredeyse yarım saat izliyordum. Şok olmuştum. Suçüstü yakalandım. Çünkü bunca zamandır farkında olmadan sikimi ovuyordum. Kafam karışmıştı. Ben kırıldım.Ben kırıldım. Bu, ilk kez geldiğim ve gerçekten saygı duyduğum kişinin başına gelmemeliydi. Bayan Aylin gülümsedi ve atmosferin sessizliğini bozmamaya çalışarak şöyle dedi:”Utanacak hiçbir şeyiniz yok, sıkılmayın!” Sonra fısıldayarak konuştu.

Aceleyle televizyonu kapattım. “Neden kapattın onu? Buna ne halt oluyor, ben de ona bakıyordum!”Bunu söylediğimde ikinci kez şok oldum. Ciddi olup olmadığını görmek için yüzüne baktım. Kararlı görünüyordu. Onu ben açtım. Film tüm hızıyla devam ediyordu. Bu oldukça açık bir sahneydi. Televizyonda büyük ekranda yayınlanan sesler ve görüntüler, sıcak bir yaz akşamının sessizliğinde o kadar güçlü bir şehvet atmosferi yarattı ki, inlemeler ve çığlıklar arasında erkeklerin ve kadınların çıplak bedenleri çökmekte olan bir zevk fırtınasına neden oldu. Aslında, daha sonra bu fırtınanın bir filmden kaynaklanmadığını, hiç tanışmadığım güzel bir kadınla bir macerada böyle bir filmi izlemekten kaynaklandığını fark ederdim. Aylin bayana döndü ve şöyle dedi: “Çerkes bey mi?”Ben söyleyecektim. “O zaten uyuyor!”dedi. Söyleyecek bir şey bulamadım, bu yüzden filmi izlemeye devam etmek zorunda kaldım.

Bir süre sonra Bayan Aileen, “Peki?”Dalgakıran. Arkamı döndüm ve kafam karışmış ve kafası karışmış Bayan Aylin’e baktım. Sanki başımla bacaklarımın arasına işaret ederek bir açıklama yapıyormuş gibi,”Devam etmek istemiyor musun? Aralık.” dedi. Utançım bir kat arttı. Böylece ne yaptığımı gördü ve gizlice beni kasetle izledi. “Bu utanç verici olurdu!”Ben dedim. “Ne yazık ki canım, sen genç bir adamsın. Sonuçta, bu da bir zorunluluktur!”diyor. “Evet, ama bunu sana yapamam!”Ben dedim. “Ama sen sadece bunu yaptın!”dedi. “Ben seni görmedim!” Ben dedim. “Hadi, artık burada yokmuşum gibi davran, lütfen!”dedi. Sesinin tonunda yumuşama, fısıltılar, erotizm vardı. Ben Hayır dediğimde Bayan Aylin ısrar etti. Daha sessiz konuşabilmesi için uyuduğum Çek yatının sonuna oturdu. “Lütfen, bunu nasıl yaptığını görmek istiyorum!”o konuştu. Sanki kulağıma fısıldamaya çalışıyormuş gibi yanıma gelip dudaklarıma yapıştığında yataktan atladım, duvardan aşağı koştum. Ortada ilginç bir durum vardı.

Aslında, sekse o kadar çok ihtiyacım vardı ki, o anda hayatımı bile riske atabilirdim. Ama teklif geldiğinde utanmak zorunda kaldım. Bu arada, hiçbirimizin beklemediği bir şey oldu, film bitti. Aralık. Biz kaldık. Bir başka derin sessizlik daha geldi, Bayan Aylin yavaşça şöyle dedi: “bekle!”dedi ve içeri girdi. Bir veya iki dakika sonra, kapıda siyah bir işaret görüp başımı çevirdiğimde küçük dilimi şaşkınlıkla yutacaktım. Bayan Aileen kısa saten bir gecelik giyiyordu. Geceliğin önü açıktı, içinde beyaz dantelli tanga külot ve sütyen vardı. Elinde bana CD’yi göstererek gülümsüyordu, “yolun yarısında pes edemezsin!”dedi.

İlk defa ideal bedeninize yakından baktım. O çok güzel bir kadındı. Eskilerin “madde” dediği korunmuş bir bedeni vardı. Televizyonun durduğu dolabın altına yaslanarak kasıtlı olarak belini ayırdı, kalçalarını kısa geceliğinin altına kaldırdı ve CD’yi döner tablaya yerleştirdi. Tanga kalçalarına güzel bir görünüm kazandırdı. Bütün bunlar beklenmedik bir olaydı. Her şey umduğumdan “son derece” daha iyi gidiyordu. Ama gerçekte içimde hala korku vardı. Cenk bey, karısının her an yanında olmadığını anlayabilir ve kıyameti yok edebilirdi. Bayan Aylin, sanki kafamda olanları okuyormuş gibi, “Endişelenme, uykusu zor, topu atarsanız uyanmayacak!”Dalgakıran…

Bu sefer cd’de bizi adım adım bir eğlence kasırgasına yaklaştıran Sert Porno tarzı bir film gösterildi. Bayan Aylin de yanımda yatıyordu. Ben turnanın altına sığınmaya çalıştığımda bana şöyle dedi: “Eğer biraz utangaçlaşırsan, şimdi çığlık atacağım!”dedi. “Kes şunu, kes şunu…” Onun için bir şey vardı – Ben bunu söylediğimde dudaklarıma sarılmak.

Elini ayak yemine fırlattı. Bunu büyük bir merakla araştırmış gibiydi. Televizyonda hafif bir erotik film izlediğimde dik duran sikim indi. Elini kaldırdığında yavaş hareketler oldu. Uzun, şefkatle, şefkatle öpüştük ama dilini ağzından geçirmeme izin vermek istemedi. Külotumu indirmeye başladığımda külotumu tek bir hareketle çıkardım. Sikimi almaya devam etti. Dudaklarını yavaşça göğsüme, karnıma ve oradan aşağıya doğru hareket ettirdi. İnen tüm sikimi ağzına ezdi. Ve şimdi ben de yavaşça hareket etmeye başlıyordum. Aslında, çünkü hiçbir şey hakkında düşünmek için zamanım olmadı. Ben taş gibiydim. Muzaffer bir komutan olarak Bayan Aylin, taş gibi sert sikimi gösterdi ve şöyle dedi: “Bunu nasıl başardım! Der gibi insanlarla gurur duyuyordu. Haklıydı, aslında sonunda beni öptü.

Onu yavaşça yanıma çektim. Onu birkaç kez boynundan öptüm. Geceliğini ondan çıkardım. Beyaz dantel sütyeninin tokalarını açmamın hiçbir yolu yoktu. Ama aynı zamanda bu sorunu çabucak çözdü. Dikkatli bir şekilde yanımda yatıyordu. Vücuduna hayranlıkla baktım. Hiç vakit kaybetmeden göğüslerini öpmeye başladım. Çok güzel göğüsleri vardı, çok büyük değildi. Karnını, göbeğini nazikçe öptüm. Ondan dönmesini istedim, o yapmadı. Oyuncudaki pørnøfilm filmi hala televizyonda yayınlandı, ancak kimse filme ilgi duymadı. Kalçaları harikaydı. Beyaz külotlar kalçalar arasında parçalandı, bel seviyesinde yeniden ortaya çıktı. Kalçalarını birkaç dakika yoğurdum, külotunu çıkarmadan yavaş yavaş onu ısırıp kıstırdım. Tekrar yüzünü ona çevirmek için ayağa kalktığında, kalan son parçayı da ona attım. Sırtüstü yatıp dizlerini karnına doğru çekerken, yeni hedefim onun kusursuz traşlı amıydı. Hemen yalamaya başladım. Ağzıyla dilime dokunarak inledi. O inlediğinde sinirlendim. Ben durdum. Ben baktım. Yalvaran bir sesle, “Lütfen devam et!”Dalgakıran. “Tamam, ama sen de kapa çeneni!” Dedim ki, ‘yalamaya devam ettim.

İnlemeler hırıltıya dönüşmeye başladığında, artık buna dayanamadığımı fark ettim. Yanına gelince, dedi ki: “Lütfen, bunu çabuk giy!”İnlemeye başladı. Ben sadece sikimin kafasını onun amına sürtmeye devam ettim. “Hadi, onu al!”Ağlamaya benzeyen bir sesle inleyerek yalvarmaya başladı. Bir süre ovaladıktan sonra zorlukla içeri girdim ve dedim ki: “Ohhh!”Sadece olan buydu, konuşan boğuk bir ses” odanın her yerine yayıldı. Birkaç kez gidip geldim. Şimdi inlemeler kısa patlamalar halinde geldi. Bir süre sonra tekrar derin bir şekilde şöyle dedi: “Ohhh!”Sesi duyuldu. Bence Bayan Aylin rahatlamış olmalıydı. Belimi tuttuğunda beni kendine çekti ve sikimi dibe kadar köklendirdi ve ayrılmam için beni sıkıca sıkmaya devam etti. Kısa bir an için çok hareketsiz durduk. Sikimdeki nabız atışı çok net hissedildi. Yavaş yavaş hareket etmeye başladım, sonra biraz daha, biraz daha ve hızla içeri girip çıkmaya başladım. Kısa bir süre sonra hayatımın en zor orgazmını bir hayvan gibi hırlamamak için kendimi tutmaya çalışarak yaşadım. Tüm spermlerimi Bayan Aylin’in karnına ve göğsüne attım ve yatağa çöktüm.

Bugün ne kadar yorgun olduğumu bir kez daha fark ettiğimde sabah neredeyse 5’ti. Bayan Aylin dikkatli bir şekilde yanımda durdu, yanağımdan öptü, kısaca şöyle dedi: “teşekkür ederim!”Dedi, çabucak içeri girdi ve ortadan kayboldu. Ben zor bir durumdaydım. Yaşadıklarımın bir rüya olup olmadığını merak edecek kadar formda bile değildim. Uyuyakaldım 🙂

One comment