Bu Dullar Çok Azmış

Bu Dullar Çok Azmış

Geçen Ağustos ayında sıcak bir öğleden sonraydı, caddenin karşısında esen ılık bir esinti saçlarımı çırpıyordu, önümdeki şantiyenin önündeki kum yığınından kaldırdığı kum tanelerini gözlerime serpiyordu. Ben caddeyi geçmeye çalışırken kum yüzünden yanan gözlerimi ovuşturdum. Sonra aniden, sanki kafama bir topuzla sert vurulmuş gibi hissettikten sonra, her şey aniden ters döndü ve sanki kuş tüyü yatağımın üzerine düşüyormuşum gibi garip bir hisle kaldırıma düştüm.

Bir noktada yanağımla sert kaldırıma yaslanarak gözlerimi açtığımda, burnumun hemen altından beyaz bir kadın ayakkabısının geçtiğini fark ettim. Aralık. Bunu size ilginç bulacaksın, ama ben bu durumdayken yanımda yürüyen bir kadının parfümünün kokusunu alıyordum ve hatta onun parfümünün markası hakkında kafamda düşünceler bile vardı. Sonra etrafta koştuğumu ve yüksek sesle konuştuğumu duydum. Son hissettiğim şey, arabanın içindeki boğucu sıcaktı.

Ne kadar zaman geçtiğini bilmiyorum, gözlerimi açtığımda ilk gördüğüm şey, üstümdeki beyaz yuvarlak avizede terbiyeli bir şekilde çiftleşen iki siyah sinekti. Sırtüstü yattığım yerden gözlerimi kaldırıp etrafıma baktığımda hastane odasında olduğumu fark ettim. Kafamda çeşitli düşünceler dolaşıyordu, yatak odası kapısı sessizce açıldığında buraya nasıl geldiğimi hatırlamaya çalışıyordum. Öyle bir talihsizlik oldu ki babam hastalığımızın durumunu umursamadan yerinden çıktı ve başını böyle kaldırdı.

Kadın, 30-35 yaşları arasında, sarı saçları, yeşil gözleri, yoğun vücudunu göğsünden delmiş gibi görünen balık eti ile mükemmel bir yaratıktı. Bana dedi ki: “çabuk iyileş, Metin bey, nasıl hissediyorsun?”Sonra bir yandan acınası acınası gözlerime baktı, diğer yandan yataklarımı düzeltmeye çalıştı. Belli ki kimliğimi cebimde bulduklarını sanıyordum. Ama elbisesinden kıyafetine kadar her şeyde, bu güzel kadının hemşire olmadığı açıktı. Ben her zaman dikkatli davrandım: “Acaba doktor musunuz?” Yüzünde masum bir ifadeyle, şeker çalan küçük çocukların yaptığı gibi sorduğunda, ‘Hayır’ dedi. cevap verdi ve açıklamaya devam etti: “biraz hızlı bir şekilde arabasına biniyordu çünkü acilen bir yere yetişmesi gerekiyordu, aniden ona çarptığımda fren yaptı ama yardım edemedi ama bana vuramadı, hastaneye yatış masraflarını önceden ödedi,hiçbir yerde kırılmış bir çıkığım olmadı, ertesi gün dışarı çıkabilirdim” diye ayrıntılı olarak anlattı.

Yani bu, kaldırımda beyaz ayakkabısını yatarken gördüğüm kadındı. Daha sonra konuşmamız düpedüz kasvetlendi” isminin Aysun olduğunu, ithalat firmasında ortak olduğunu, geçen yıl 12 yıllık evlilikten sonra karısından boşandığını, çocuğu olmadığını, sorunun evli olmasından kaynaklandığını söyledi. Kocası tarafından, kendisi gibi yeni boşanmış bir çocukluk arkadaşıyla, eski vekil annelerden biri olan babasından miras kalan büyük bir evde yaşıyordu.’

O anda bana arabasıyla çarpan o güzel kadınla oyun oynamak aklıma geldi. (30 yıldır İstanbul’da yaşamama rağmen) ona dedim ki: “Ben İzmirliyim, iş için İstanbul’a geldim, İstanbul’da akrabam yok, arabasıyla bana çarptığı gün İzmir’e gitmeye hazırlanıyordum ama bu İstanbul’a geldiğim gün değildi”. Bir kaza oldu.” Bana bu durumda İzmir’e gidip gidemeyeceğimi sorunca dedim ki, “Hayır, bu mümkün değil, ben gidemem. Kalkamıyorum, muhtemelen birkaç gün otelde dinleneceğim.” Cevap verdiğinde beklediğim tepkiyi verdi ve bana “İstersen birkaç gün benimle kalabilirsin” dedi. Ev çok büyük, çok odası var.” O söyledi. Tabii ki böyle bir teklifle balığa çıkmaktan memnun olmazdım, biraz tuzdan sonra kabul ettim.

Ertesi gün Aysun beni yanına götürmek için hastanedeki odama geldiğinde birlikte yaşadığı dul arkadaşı Nihal’ı da getirdi. Aman tanrım, o ne kadar güzeldi. Aysun kadar büyük göğüsleri olmamasına rağmen kusursuz güzel kalçaları vardı. Kısa siyah saçları yüzüne o kadar iyi uyuyordu ki ‘gibi görünüyordu ki gözlerimi ondan uzaklaştıramadım. Yarım saat sonra, iki güzel kadın elimi tuttu ve insanların kıskanç bakışları neredeyse beni delerken hastane koridorunda beni yönlendirdi.

Aysun’un kullandığı lüks otomobille 45 dakika sürdükten sonra, etrafı büyük bir demir kapı ve güzel bir bahçeyle çevrili, konak şeklinde üç katlı eski bir binaya ulaştık. İki fıstık hemen odamı hazırladı ve yatağımı yaptı. Ve beni nazikçe yatağıma yatırdılar. Kaza sonucu telefonum kırıldığı için Aysun, gerekirse onları arayabilmem için kendi cep telefonunu komodinin üzerine koydu. O andan itibaren tek düşünebildiğim bu yavruları öpmek gibiydi. Hastalığımı ya da benzer bir şeyi unutmuştu, tüm varlığım dayanılmaz bir cinsel arzuya kapılmıştı. Eve döndüğüm gün olaysız geçti, üzerime o kadar saldırdılar ki yatağıma akşam yemeği bile getirdiler.

Ertesi sabah ikisi de işe gittiler ve ben evde yalnız kaldığımda, bu yavruları akşama kadar nasıl besleyip öpebileceğimi düşünüyordum. Ama sonunda mükemmel bir plan yapmayı başardım. Onlar gelmeden hemen önce giyinmiştim ve bir film kiralama mağazasından cevapsız çağrı adlı bir film satın aldım. Aralık. Sonra Aysun’un telefonuna kendi kartımı yerleştirdim ve yakın bir arkadaşımı aradım. Ona Aysun ve Nihal’ın cep telefonu numaralarını verdikten sonra, akşam 22: 00’den sonra her 45 dakikada bir telefona gelenleri korkutmak için kaba olmayan ama korkutucu sözler kullanarak bu numaraları aramasını istedim. Geriye kalan tek şey cinsel dulların eve dönmesini beklemek oldu.

Aysun ve Nihal akşam 20: 00 civarında geldiler. Hemen yanıma gelip durumumu sorduktan sonra duş alacaklarını ve yemek hazırlayacaklarını söylediler. Beni oturma odasındaki kanepeye götürdükten sonra bana “Televizyon izliyorsun” dedi. dediler. Evde bir DVD oynatıcı olduğunu daha önce görmüştüm. “DVD oynatıcınız var mı?” Sorduğumda, ‘Evet, var’ dedi. Cevabınızı aldım. Onlar duş aldıktan sonra saat 21: 30’du, yemek hazırladılar ve yedik. Acele etmem gerektiğini düşündüm ve hanımlara bugün evde çok meşgul olduğumu söyledim, kısa bir süre evin bahçesine çıktım, mobil DVD satıcısını gördüm ve izlemek için bir film aldım ama sonra pes ettim. ve birlikte izleyebilmemiz için akşamı bekledim.”

Bundan sonra Aysun, sahip olduğum filmi alıp DVD oynatıcıya yerleştirdi. Filmin başında reklamı izlemek için zamanım olmadı çünkü arkadaşım istediği zaman telefonlardan birini arayabilirdi. Uzaktan kumandayı kullanarak DVD’yi hemen öne çıkardım ve film yüklendi. Filmi daha önce izlediğim için filme değil, filme verdiğim tepkiye dikkat ettim. Nihal’ın telefonu çaldığında ikisi de filmden etkilendi. Telefonda ne dediğini bilmiyordum ama Nihal’ın yüzü formdan sonra şekil değiştiriyordu. “Neler oluyor, neden endişeleniyorsun” diye sorduğumda, “o kesinlikle bir sapık, bunun bir önemi yok!”Cevap verdi ve filme geri döndük.

Yarım saat sonra bu sefer Aysun’un telefonu çaldı. Aysun’un yüzünde de aynı endişe ve korkuyu görünce planımın işe yaradığını anladım. Aysun ve Nihal’a telefonlarını kapatmalarını söylediğimde, tüm eşlerinin, arkadaşlarının, akrabalarının ve iş ortaklarının bu telefonların fişini çektiğini söyleyince kapatamadıklarını, körükle ateşe doğru yürüdüm ve dedim ki, “Haklısınız, her şey olabilir, dünyadan kopmamalıyız.”Ben dedim. Film bittiğinde saat 24: 00 civarındaydı ve cinsel dulların yüzlerinde huzursuzluk görebiliyordum. Sabah çok sohbet etmeden önce işe dönmeleri gerektiğinden, ikisi de yatmak istediklerini söylediler ve odalarına gittiler.

Tabii ki, bunca zaman telefon görüşmeleri devam etti. Aralık. Sonra odama çekildim, sahip olduğum her şeyi çıkardım, yatağımda çıplak yattım ve ne olacağını bekledim. Aysun ve Nihal’ın yatak odamın kapısını birlikte çaldıkları Aralık ayından bu yana 45 dakika geçti. Telefonların açık olduğunu, ikisinin de ayrı yatak odaları olduğunu, önce birlikte uyumaya karar verdiklerini ama yine de korktuklarını söylediklerinde odama geldiler, neredeyse sevinçle uçuyordum. Ben oradayken hiçbir şeyden korkmamaları için bu gece aynı odada kalabileceğimize dair onlara nazikçe ilham verdiğimde, ikisini de yatmaya davet ettim ve bu gece benimle huzur içinde uyuyabileceklerini söyledim, bununla hiçbir sorunları olmadı. Korkmaya gerek yoktu çünkü odada uyumak için başka bir yer yoktu.

İki kadın, çıplak olduğumu fark etmeden yürüdüler ve yanımın her iki tarafına uzandılar. Kısa bir konuşmadan sonra ikisi de bana sırtlarını döndüler ve uyuyakaldılar. Ama hareket etme biçimlerinden, uyumakta zorlandıklarını söyleyebilirim. Önce bana doğru dönen ay’dı. Ve yüzümü ona çevirdiğimde, karanlıkta birbirimizin gözlerinin içine baktık, o kadar yakındık ki nefeslerimiz birleşiyordu.

Bir süre ona bu şekilde baktıktan sonra Aysun’un elini yavaşça battaniyenin altından çıkardım ve önce göğsüme koydum. Oradan onu yavaşça sikime tuttum. Demir gibi olan sikime dokunduğunda biraz gergindi ve onu çıkarmak istiyordu. Ben elini bileğinden sıkıca tuttuğum için kaçamadı ve artık direnmedi. Küçük, hassas elini taşaklarımın üzerine koydum. Ve artık buna dayanamıyordu, bu yüzden rahatlamasına izin verdi ve sikimi okşayarak hevesle taşaklarımı kapmaya başladı. Aysun’un eline düşerek kocaman sikimin ucundan zevk akıttığını hissettim.

Sikimin okşamaları beni deli ediyordu. Hemen Aysun’un güzel dudaklarını öpmeye ve derin Fransız öpücükleri yapmaya başladım. Azgın gibi öpüşürken onun büyük göğüslerini tuttum ve parmak uçlarımı sıktım. Yanımızın diğer tarafında, hiçbir şey olmamış gibi sırtını dönerek yatıyordu. Ama onun da uyandığından emindim. Yavaşça Aysun’un dudaklarından boynuna, oradan büyük göğsüne indim ve yalamaya başladım. Göğüslerinin top gibi görünen tatlı uçlarını ağzımda akide’nin şekeri gibi eriterek zevkle inlemesine ve kıvranmasına neden olurdum.

Yavaşça aşağıya, karnına, oradan tatlı amına indim. Aysun’un bal kavanozu zevk sıvılarıyla doluydu, yanıyordu. Artık engel kalmaması için kalçalarına kadar indirdiğim kokuşmuş külotunu tek bir hareketle kabaca çıkardım ve en ince kısmını yırttım. Şimdi Aysun’un kadın gibi kokan tatlı amı ve çiçek gibi görünen pisliği dilimde vardı. Dilimi amıma ve kıçıma soktum, Aysun’un zevk sıvıları ağzıma ve burnuma girdi ve onları zevkle yuttum.

Ben Aysun’un amını ve poposunu genişletirken Nihal’ın sol elinin yanımda sırtı bize dönük olarak ritmik hareketler yaptığını fark ettim. Battaniyenin altında tam olarak ne yaptığını göremedim ama haklıysam bu harika olurdu. Aysun’un ıslak amını yanlışlıkla olmuş gibi sevinçle yalarken elimi Nikhal’ın önüne getirdiğimde elinin eşofmanında olduğunu fark ettim ve gizlice amını parmaklarıyla parmaklıyordu. Aysun’un amından dilimi çıkardıktan sonra Nikhal’ı nazikçe sırtına çevirdim ve bir hareketle külotunu eşofman ile birlikte ondan çektim ve zevkle doygun olan amını yalamaya başladım. Bir yandan Aysun’un kıçına parmağımla masaj yapardım, diğer yandan dilimle siktiğimin tatlı, seks kokulu amını hipnotize ettim…

Her durumdan, iki azgın dul kadının uzun zamandır bir penise özlem duyduğu açıktı. İkisi de zevkten deliriyorlardı, sessizce inliyorlardı, telepatik olarak bana mümkün olan en kısa sürede şişman, damarlı sikimi amlarına sokmam için yalvarıyorlardı. Önce Aysun’un sikimi tatmasına izin vermeye karar verdikten sonra Nihal’den ayrıldım ve Aysun’un bacaklarının arasına taşındım. Kocaman kazığa benzeyen sikimi amının dudakları arasında biraz hareket ettirdikten sonra aniden ıslak amına daldım. Aralık. Derin “Ooooh!”Ancak uzaklaşıp başını geriye attığında belimi sıkıca tuttu. Ne zaman sikimi köklendirsem, ‘sonunda! Sonunda! ” Çığlık atıyordu, büyük sikimi ateş gibi amıyla kapıyordu, yer bırakmıyordu. Bu arada Nihal, ben Aysun’u öptüğümde dizlerinin üzerine çöktü, boynumu ve kulağımı yalayarak tatlı nefesiyle beni delirtti. Aralık…

Kısa bir süre sonra Aysun orgazm olurken sikimin altında titredi, dedi ki: “Kocam! Sevgili kocam! ” Sanki sikimi amına sokmak ve onu asla oradan çıkarmamak istiyormuş gibi ani hareketler yaparken yüksek sesle çığlık atıyordu. Sonunda sakinleştiğini anlayınca, zevk sıvılarına batırılmış sikimi Aysun’un amından çıkardım, Nihal’i saçından tuttum ve onu sikime yaklaştırdım. Nihal sikimi yüksek hızlı bir elektrikli süpürge gibi emerdi, ağzına her soktuğunda içimden bir şeyler çıktığını hissederdim…

Artık Nikhal’ın azgın dul eşini sikimden mahrum bırakma hakkım olmadığını düşünerek döndüm ve onu eğilmeye zorladım. Zevkle şişen amının dudakları, topları gibi arkasından dışarı çıkıyordu, neredeyse sikime içeri girmesi için yalvarıyordu. Öpülmeye hazır sabırsız amımı önümde daha uzun beklemeye zorlamadım. Zevkten bir kazık gibi kalktım, başı bir kadının yumruğu kadar büyük olan sikimi, uzun süredir silahsız olan Nihal’ın amına dayadım ve taşaklarıma kök saldım. Nihal zevkten neredeyse delirdi, ben amına yerleştiğimde başını sağdan sola salladı ve bir eliyle taşaklarımı alttan kaparak beni incitti. Bir süre sonra Nihal, büyük sikimin verdiği sonsuz zevke de yenik düştü ve çığlık atarak orgazma ulaştı ve June rahatladı…

Ama azman’ım lanet olası azgın dullardan yoksundu. Bu sefer Nihal’dan ayrıldım ve tekrar Aysun’a döndüm. Yüzünü uzattığımda, karnının altına iki yastık koyduğumda ve kalçalarını kaldırdığımda, Siyah inci tüm ihtişamıyla hizmetime geldi. Hemen eğildim ve anüsü dilimle ayna gibi düzelttim ve sikim için hazırlamaya başladım. Anüsün gerçekten yumuşadığından ve gevşediğinden emin olduktan sonra, öpmek için hala eksik olan sikimi muhteşem Siyah İncisinin üzerine koydum ve başını yavaşça içine batırdım. Azgın dul kadın, acıyla karışan zevkten çığlık atarak sikimi kıçından çıkarmam için bana yalvardı. Onun çığlıklarını görmezden geldim ve sikimi köküne kadar kıçına soktum. Biz ileri geri yürürken deliğini sıkmayı bıraktı ve altımda ısınan azgın bir kısrak gibi dans etmeye başladı…

Ben Aysun’un kıçını öptüğümde Nihal da boş boş oturmuyordu. Arkadan yanıma geldi, kıçımı yaladı, üzerime küçük ısırıklarla saldırarak beni delirtti. Henüz horoza doymadığını anladım, esmer güzellik, azgın dul. Aysun’un sıkı poposunu bir elimle öptüğümde elimi arkama attım, Nihal’ın kısa saçını tutup onu yanıma çektim ve alev gibi yanan dolgun dudaklarını emmeye başladım. Sonra Aysun’un sırtını bacaklarının arasına koyarak önüme eğildi ve ben onun anüsünü sonuna kadar yalamaya başladım, bu da onu sikim için ideal bir durum haline getirdi. Kıçına her vurduğumda, kıçını yüzüme daha sert bastırdı, amından çeneme akan zevk sıvılarını bulaştırdı. Bu yüzden ara sıra dilimi kıçından çıkardım, yalayıp yutmaktan zevk aldığı sıvıları yuttum…

Aysun’un artık kıçını altımda yılan gibi kıvrandırmadığı için orgazm olduğunu biliyordum. Ve sikimi enayi gibi büzülen sıcak poposundan çıkardım ve onu sırtımda kıvrılan Nihal’ın kıçına koydum. Sikini yavaşça Nihal’ın sıkı ama iradeli kıçına sokarak, Aysun gibi onu çıkarmam için bana yalvarmadı, aksine onu daha da köklendirmek için kıçını sikime bastırdı. Nihal’ın güzel poposunu Aysun’un sırtında yaklaşık yarım saat öpüştükten sonra, Takatımın bittiğini hissettiğimde kendimi boşalmaya zorladım, spermim dışarı çıkmak için sikimin dışına çıktı.

Nihalin’in biraz daha sıcak ve sıkı poposunu öptükten sonra sikimi çıkardım, Nihal ile Aysun’u yan yana sırtüstü yatırdım ve üzerlerine kalktım. Patlamak üzere olan sikimi birkaç saniye okşadıktan sonra elimle sikimin başını yan yana yatan Aysun ve Nihal’ın yüzlerine doğru eğdim ve öfkeyle boşaldım. Spermim sikimin ucundan o kadar sert ve bolca akıyordu ki, sanki bir yangın hortumundan fışkırıyormuş gibi azgın dulların yüzlerine spermimi püskürttüm. Ayrıca, şifalı bir iksir gibi ellerini göğsüne ve yüzlerine sürterek zevkle spermimi yalayıp yuttular…

Birlikte geçirdiğimiz o güzel eğlenceden sonra ortadaki uyuşturucu bağımlısı dullara ulaştım ve iki elimle onlara sarıldım. Bir yandan saçlarını öpüp kokladım, diğer yandan başından beri planladığım şakalarımdan bahsediyordum. İkisinden de tek kelime alamadığımda rahat bir nefes aldım ve rahatladım, onların da bu maceradan gerçekten keyif aldıklarını hissettim. Azgın dul kadınların beni affettiğinin en bariz kanıtı, ertesi gün ikisinin de işe gitmemeleri ve kaldığımız yerden cinsel akşamımıza devam etmemizdi 🙂