Seni Sikmeyi Özledim Karıcığım!

Seni Sikmeyi Özledim Karıcığım!

Karıma mektup: Sevgili karım, seni soyuyorum ve seni dudaklarından öpmeye, öpmeye ve dudaklarını emmeye başlıyorum. Dillerimiz birbirine karışıyor, ben senin dilini emmeye başlıyorum. Parmakların saçlarımın üzerinden geçiyor. Aralık. Dilini emdikten sonra tekrar dudaklarına yapışacağım. Sonra boynunu yalayarak kulak memelerine ulaşıyor, ben onları emiyorum. Şimdi yavaşça ellerini öpüyorum, avuçlarını öpüyorum, parmaklarını emiyorum. Ve yavaşça göğüslerine yaklaşıyorum, onları öpüyorum. Şimdi onun göğüslerini okşuyor, ben onu tutuyorum. Onları birer birer ağzıma alıp emiyorum. Hafifçe inlemeye başlıyorsunuz. İki memenin arasındaki kasıkları dilimle yalıyorum, sonra göğüslerini ağzına alıyorum ve tekrar terbiyeli bir şekilde emiyorum. Dudaklarıyla çıkıntılı meme uçlarımı çekiyor ve içine çekiyor, sonra emiyorum. Göğüslerin şöyle: “Onu em, bize em!”yalvarıyorlar ve ben onları emerek büyük bir arzuyla yalarım. Şimdi karnını yalıyorum, karnını yalıyorum, dilimi karnının oyuğuna sokuyorum. İnlemelerin yoğunlaşıyor : “benim erkeğim… benim erkeğim…” inliyorsun. Ben yalamaya devam ediyorum.

Sonra onu yalamaya devam ediyorum. Dilim o havalı amın dudaklarına dokunduğunda, tüm vücudun titremeye başlıyor. Dilimi amının dudaklarından geçirdiğimde diyorum ki, “Ooooh… ohhhh…”inliyorsun. Şimdi amının dudaklarını dilimle ayırıyorum, içini yalıyorum, dilimi sokup çıkarıyorum, neredeyse seni dilimle öpeceğim. Dilim senin amında hareket ettiğinde deliriyorsun. Güzel amının kokusunu derinden soluyorum, akmaya başlayan bal suyunu emmeye başlıyorum. Ben senin amını böyle yerken, zevkten deliriyorsun: “Ooooh, dostum, yala, yala, Ooooh, koca!”inliyorsun. O senin taze amını yaladıktan sonra onun amını bulup yalayıp emip dişlerini çıkarmamdan büyük zevk alıyorum.

Şimdi boynundan başlayarak, omuzlarını ve sırtını okşayarak, öperek, yalayarak ve aşağı doğru hareket ederek seni yüzüstü çeviriyorum. Bu arada ellerim kalçalarını okşuyor, onları terbiyeli bir şekilde tutuyor. Geliyorum ve kalçalarını yalıyorum ve onları yalamaya, ısırmaya başlıyorum. “Ooooo, Ooooo, aşkım!” inliyorsun. Şimdi kalçalarını yanlara ayıracağım ve aralarını yalamaya başlayacağım. Dilim siyah İnci poponuzun etrafında hareket ediyor ve bu seni delirtiyor. Dilimi yavaşça o sıkı kıçıma sokuyorum ve onu yalamaya başlıyorum. Dilimi dışarı çıkardığımda parmağımı yavaşça sokuyorum. Parmağım o sıkı delikte kayboluyor. Parmağımı ne kadar çok girip çıkarırsanız, o kadar yüksek sesle inlemeye başlarsınız. Parmağımı dilimle değiştirerek seni delirtiyorum. Sonra tekrar kalçalarına dönüyor, ben onları yalıyorum ve yavaşça baldırlarını, ayaklarını yalıyorum. Parmaklarını yalıyorum, tek tek emiyorum. Ben gizlice yukarı çıkıyorum. Sikim taşa benziyor, bu arada onu kalçalarının arasına koyduktan sonra seni tekrar boynundan öpüyorum ve sikimi bir kızak gibi kalçalarının arasına sokuyorum. Aralık. Aralık. Bu arada, sikim taşa benziyor. Aralık.Aralık. Bu arada, sikim taşa benziyor Bu arada, taş, seni tekrar boynundan öpüyorum. Sikim taş kadar sert olduğunda, deliğine sürdüğün zaman deliriyorsun. Bir süre böyle kaldıktan sonra seni sırtüstü çeviriyorum, dudaklarından öpüyorum ve öpmeye başlıyorum.

Sikim senin dudaklarına sürtünüyor. Göğüslerini tekrar okşuyorum, hissediyorum, çürük gibi emiyorum. Şimdi kayıyorum ve sikimi göğüslerinin arasına sokuyorum. Aralık. Göğüslerini ellerinle sikime bastırıyorsun ve ben de göğüslerini öpmeye başlıyorum, ileri geri hareket ediyorum. Sikimin başı zaman zaman dudaklarına dokunuyor, dilinle yalıyorsun. Bu beni çok heyecanlandırıyor: “Hadi, kadın, ağzına al, yala!”Ben diyorum. Hemen sikimi elinle tutuyorsun ve okşamaya, okşamaya başlıyorsun. Taşaklarımı diğer elinle okşuyorsun. “Ah karım, Aşkım!”İnliyorum. Sikimi yüzünle ovaladıktan sonra dudaklarına sürüyorsun. Dudaklarını açıyorsun, dilini çıkarıyorsun ve sikimin başına dokunuyorsun, zevkten inlemeye devam ediyorum. Önce başını, sonra tepeden tırnağa yalamaya başlıyorsun, taşaklarımı yalıyorsun. Taşaklarımı ağzına alıp emmeye başladığında deliriyorum, Ooooh kadın! Şimdi sikimi ağzına alıyorsun ve emmeye başlıyorsun. Ağzında ileri geri hareket ediyorum, saçına tutunuyorum ve başını sikime bastırıyorum. Ooooh, dudaklarının arasına gelip gitmek çok çökmekte, Ooooh. Bana bakıyorsun ve yalarken gülümsüyorsun. Çok iyi yalıyorsun, endişeliyim ama ağzına boşalmak istemiyorum. Onu ağzından çıkarıyorum ve tekrar amını yalamaya başlıyorum.

Öpücüğü öptüm, sik beni, sik beni!”inliyorsun.inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun, inliyorsun. Bacaklarını bir yandan diğer yana açarak ve amının dudaklarıyla sikimi ovalayarak seni daha da tahrik ediyorum. Buna dayanamazsın ve sikimi eline alıp amına koyamazsın. Ben hareket ettiğimde ve aniden hepsini deldiğimde kafasına girince, dedi ki: “Aaaa, aaaa!” zevkten inliyorsun. Ne zaman içeri koysam ve dışarı çıksam diyorum ki, “Ahhh, oooohh, oufff!”inlemeleriniz artıyor. Onu çıkarıyorum, çıkarıyorum ve tekrar köklendiriyorum. Bazen yarısını çıkarırım, bazen her şeyi geri koyarım…

Şimdi omzumda bacakların var, böyle öpüşmeye devam ediyorum. Ne zaman giysem, ‘erkeğim, erkeğim!”inliyordun. Taşaklarım şaplar gibi kıçına çarpıyor. Seni çok öptükten sonra seni amından çıkarıyorum ve sikimin başını arka deliğine ovuyorum. “Ohhh, dostum, kahretsin, bu da senin!” inliyorsun. Sikimi kendi elinle kıçına bastırıyorsun. Sikimin başı, amının suyuna batırılmış, kıçının deliğine girdiğinde derin bir “Ufff!”Ateş ediyorsun. Bekleyeceğim ve biraz daha araştıracağım. Hepsini yükleyip içine koyduktan sonra biraz bekleyeceğim ve Siyah bir İnci gibi kıçından öpmeye başlayacağım. Ohhh, bu çok güzel, kıçın çok sıkı.

Kıçındaki delik sikime alışınca, onu içeri sokup çıkarmak benim için daha kolay olacak. Kıçını ve amını öpücüklerle sikiyorum, seni delirtiyorum. Şimdi seni önüme büküyorum ve arkandan tekrar amına sokuyorum. Saçını elimle tutuyorum, geri çekiyorum ve seni büyük bir zevkle öpeceğim. İçine her girdiğimde amının suları akıyor ve sen de devam ediyorsun, “Ooooh, Oooh, Oooh, adamım, kocam!”inliyorsun. Öp beni öp!”Her zaman inliyorsun.” Hepsini temizle, koca, hepsini temizle, sik beni, sik beni! ” Her zaman inliyorsun. Şimdi onun amını hızlı, hızlı, sert öpeceğim. Derinsin “Ooooh, ighhmmmm!” inlediğinde orgazm oluyorsun. Ama ben kahretsin devam ediyorum.

Sonra yatakta sırt üstü yatıyorum, seni kendime çekiyorum, sikimin üzerine oturuyorum, seni amımın içine sokuyorum. Sen oturmaya ve kalkmaya başlıyorsun, ben göğüslerini emiyorum ve amını alttan pompalıyorum. Ooooh, göğüslerin ağzımda, sikim senin amında, Ooooh, ben deliyim. Ve zevkten çabucak oturuyorsun, kalkıyorsun, sikimi tamamen kabul ediyorsun. “Aşkım, karım, canım, ooh, ooh, OOH, OOH, Hepsi, hepsi, hepsi, hepsi, hepsi, hepsi, hepsi senin, aşkım, hepsi senin, ooh!”. Şimdi ikimiz de inliyoruz, inlemelerimiz bir araya geliyor…

Şimdi onu amından çıkarıyorsun, deliğine sokuyorsun ve üstüne oturuyorsun. Sikim tamamen kıçına giriyor ve sen oturmaya ve kalkmaya devam ediyorsun. Ve sen onun amını tek elle okşuyorsun. Ben göğüslerini emiyorum, siyah incini öpeceğim ve sen amını okşuyorsun, parmaklarıyla dokunuyorsun. Ve ikimiz de aniden derin bir nefes aldık, “Ooooh, Ooooh!”Vurulduktan sonra boşalıyoruz. Onu kıçına enjekte edeceğim. Benim spermim kıçından akıyor.

Kalkıp sikimi eline alıyorsun, okşuyorsun ve son damlasına kadar sağıyorsun. Sikimin başını göğsüne sürdükten sonra dudaklarımız buluşuyor ve sevinçle sarılıp öpüşüyoruz. Sen başını göğsüme koyup orada yatıyorsun, ben de saçını ütüleyeceğim. Bir süre sonra kalkıyoruz, banyo yapıyoruz, zevkle çay içiyoruz ve sohbet ettikten sonra sevinçle öpüşüp yatıyoruz. “İyi geceler, tatlı rüyalar, aşkım, tek tatlı karım, seni çok seviyorum!”.