3 Gün Boyunca Teyzemi Siktim

3 Gün Boyunca Teyzemi Siktim

Merhaba, ben 31 yaşındayım, Ertuğrul’um. Ben 1,87 m boyunda ve 90 kg ağırlığında 23 yaşında koyu saçlı bir erkeğim. Teyzem, 1,70 ağırlığında ve 58 pound ağırlığında, koyu saçlı ve kusursuz, 36 yaşında mükemmel bir kızdır. Teyzem 5 yıldır 10 yaşındaki kızıyla İsviçre’de kocasından ayrı yaşıyor. Görüyorsun, teyzem ateşli bir dul. Teyzem iki yıl önce kızıyla birlikte uzun yaz tatilleri için Türkiye’ye geldi ve tatilinin çoğunu bizimle geçirdi. Bu harika deneyimi yaşamamı sağlayan şey, yaz ortasında yakaladığım saçma grip hastalığıydı. (O zamandan beri grip olduğumda ruh halimi yükseltiyorum!). Ben grip olduktan ve onu tedavi etmek üzereyken annem ve babam akrabamın düğünü için İzmir’e gittiler. Zaten hastalığa atıfta bulundum ve evde kaldım çünkü aslında düğüne gitmek istemedim. Teyzem de kızını birkaç günlüğüne babasının yanına gönderdi ve bu yüzden o da düğüne gitmedi. Ayrıca annemi benim için bakan olması gerektiğini söyleyerek ikna etti. Uzun yıllardır teyzemi istedim ve çoğu zaman onu düşündüğümde 31 yaşına giriyordum. Teyzemle yalnız geçireceğim o birkaç gün için o kadar heyecanlandım ki sürekli teyzeme bakmaya ve 31 yaşına girmeyi hayal etmeye başladım.

Teyzem çok rahat giyinirdi ve yalnız ve yurtdışında yaşamanın rahatlığıyla yanımızda çok rahat davranırdı. Teyzem yine birçok ucube için uygun düşük belli bir eşofman ve göğüslerini çıplak bırakan dar bir bluz giymişti ve o yanımdaydı. Canavarı yakalamaya çalışırken gözümün köşesinden teyzeme biçtim. Bir süre sonra banyoya giderdim ve 31 yaşında ateş ederdim. ve yaşayacağım o inanılmaz birkaç günü düşünüyordum. Bir süre sonra teyzem ve ben uzun bir sohbete başladık ve her türlü şeyden bahsettik. Teyzem bana üniversitedeki kızlarla nasıl işim olduğunu sormaya başladı ve seks hakkında konuşmaya başladı. Aralık. Seks hakkında o kadar rahat konuştu ki, bu konuşmalar bile beni heyecanlandırdı. Ve bu konuşma sırasında sikim taş gibi oldu, utandım ve teyzemden sikimin taş gibi olduğunu saklamaya çalıştım. Konuşma çok uzun sürdü ve sabah saat 3’tü. Teyzem şöyle dedi: “Hadi şimdi yatalım!”dedi ve başka bir odaya gitti. Ve odama gitmeden ve 31 yaşında tekrar ateş etmeden önce bir kez daha banyoya giderdim. Banyodan çıktığımda teyzemi banyo kapısının önünde keşfettim. Teyzem bana şöyle dedi: “Çok memnun görünüyorsun!”dedi ve iğrenç bir kıkırdama yaptı. Bu kahkaha benim üzerimde o kadar etkili oldu ki sabaha kadar teyzemi hayal etmeye devam ettim.

O gece hava oldukça sıcak olduğu için ben sadece boksörle yattım. Sabah uyanmadan önce bir şeyler duydum ve uyandığımda halamın odamda sessizce yürüdüğünü gördüm. Uyuyormuş gibi yapmaya ve teyzeme bakmaya karar verdim. Teyzem bir süre sonra yanıma geldi ve yavaşça boksörlerimin üzerine sikime dokunmaya başladı. O kadar şok halindeydim ki nefes almayı bile bıraktım. Rüyamda bunun olacağına inanmadığım bir şey oluyordu. Teyzem boksör üzerinde oynarken, benimki ayar yapıyordu. İşten mümkün olduğunca uzaklaşmaya karar verdim ve sanki anında uyanmışım gibi atladım. Teyzem şok oldu ve ne söyleyeceğini merak etti. Ama şaşkınlığının üstesinden geldiğinde beni şaşırtmaya başladı. Bu sefer bütün gece beni düşündüğünü, sabahları işleri karmaşıklaştırdığını söyleyerek beni şok etti.

Birkaç saniyelik şoktan sonra hemen teyzemin dudaklarına yapıştım ve deli gibi öpüşmeye başladık. Önce dudaklarımız kapandı, sonra dillerimiz kapandı. Dillerimiz o kadar iç içe geçmişti ki ayrılamadık. Dudaklarımız temas edene kadar öpüştük. Sonra hemen teyzemin mükemmel göğüslerine gömüldüm. Teyzemin göğüsleri kalkmıştı. Göğüslerini ne kadar çok yalayıp şişirdiysem, teyzemin inlemeleri o kadar fazlaydı: “erkeğim, aşkım, kocam” içimde daha fazla heyecan yarattı. Göğüslerinden ayrılıp yavaşça amına inerken teyzemin inlemeleri ve heyecanım daha da arttı. Dudaklarım ve dilim teyzemin ıslak ama ateşle yanan amına ulaştığında teyzem büyük bir coşkuyla inlemeye başladı. Bir yandan teyzemin amını yaladım, diğer yandan parmaklarımı amına sokarak teyzemi uyandırdım. Bir süre sonra teyzem inanılmaz bir orgazm yaşadı. Sonra teyzem boksörlerimi elleriyle çıkardı, kayalık sikimi ağzına aldı ve emmeye başladı. Teyzem oral seks konusunda o kadar hevesliydi ki, 40 yaşındaki pernekerler onunla amatör kaldılar. Sonra teyzem benden sikimi göğüslerinin arasına sokmamı istedi ve ben de teyzemin göğüsleri arasında ileri geri yürümeye başladım. Aralık.Aralık. Bir süre sonra o kadar sert boşaldım ki, spermim teyzemin ağzına, yüzüne, saçına, göğsüne yayıldı ve teyzem hepsini eliyle topladı ve iyice yuttu.

Biraz dinlendikten sonra tekrar seviştik ve bu sefer teyzemin yanan amını öpecektim ve onun güzel amı tam önümde duruyordu. Teyzemi yatağa yatırdım ve onu yatağın yanına çektim. Amını dilim ve parmaklarımla hazırladıktan sonra teyzeme verdiğim prezervatifi sikime takmasını söyledim. Giydiğimde yavaşça o mükemmel amın içine girmeye başladım. Yıllardır hayalini kurduğum teyzem altımda inledi ve bekledi, istediğimi yapmaya hazırdı. Teyzem altımda zevkle kıvranıyor ve bana şöyle diyor: “aşkım, erkeğim, kocam!”boğuluyor, ‘sonuna kadar buna sadık kal, amımı yırt, ben her şeyde seninim!”Daha da heyecanlandı. Birkaç ileri geri hareketten sonra önce teyzem, sonra mükemmel bir orgazm yaşadım. Bu öpücükten sonra teyzem ve ben bir saat yan yana yattık, konuşup hararetle öpüştük.

Küçük erkek arkadaşım aklı başına geldi ve ben onu deli gibi öpmek istedim. Teyzeme bu sefer onu kıçından öpmek istediğimi söyledim. Daha önce beni kıçımdan hiç öpmediğini söyledi ve şöyle dedi: “Başka biri bekaretimi ihlal etti, ama sen kıçımın bekaretini ihlal edeceksin!”dedi. Bu beni o kadar heyecanlandırdı ki hemen işe koyuldum ve yakınlarda bir vücut losyonu aldım. Önce güzel teyzemin kıçına yusufçuk gibi yağ sürdüm, sonra sikime yağ sürdüm. Sikimin başını yavaşça teyzemin kıçına sokmaya başladım, parmağımla gevşettim. Teyzemin kıçı ateş içindeymiş gibiydi ve ben dürterken o seğirdi. İlk başta yavaşça ileri geri yürüdüm. Delik genişledikçe hızlanmaya başladım. Bu muhteşem kadının gözlerinden gözyaşları akıyor ve o şöyle diyor:”Beni mahvettin, buna dayanamıyorum, lütfen bunu kaldır!” yalvardı. Bu duaların yanı sıra, mükemmel neşe çığlıkları atmayı bırakmadı. Bir dizi zor ileri geri hareketten sonra teyzemin sıkı ve iltihaplı kıçına boşaldım. Sonra teyzemin dudaklarına sarıldım ve ona birkaç kez teşekkür ettim. Teyzem bana şöyle dedi:”koca, seni çok seviyorum!” o konuştu. Ben de ona dedim ki, “karım, canım!”İltifat ediyordum.

Babalarımın evde olmadığı o üç gün boyunca teyzem ve ben sadece yemek yedik, uyuduk, deli gibi sikiştik ve mükemmel öpücükler yaşadık. Hala teyzemi istiyorum ve tüm boş zamanlarımızı öpüşerek geçiriyoruz, mükemmel orgazmlarımız var 🙂

One comment