Karımı İnleme Sesinden Tanıdım

Karımı İnleme Sesinden Tanıdım

Sabah işe gitmek için sabah 7: 30’da kalkıyorum. Cep telefonundaki alarm saatim bu süre için ayarlandı ve uyanmadan hep aynı saatte uyanıyorum. Ama geçen gün uyandığımda sabah saat 6 civarındaydı. Karşıdaki dairemden gelen gürültüden uyandım. Yaşadığım yer havuzlu bir arsa ve yaz aylarında bu arsada neredeyse hiçbir şey kalmadı. Site 6 adet 3 katlı villadan oluşmaktadır. Her arsada toplam 4 daire bulunmaktadır. Yaşadığımız üst kattaki dublekslerde biz de zıt komşularımız var. Alt katlar ise sadece yaz aylarında açılmaktadır. Bu nedenle mini sitemizde başkaları bulunmamaktadır. Elbette bunu neden yazdığımı anlıyorsunuz çünkü benden başka kimse bu gürültüden uyanmadı.

O anda neler olduğunu öğrenmek için hemen bir şeyler giydim (kışın genellikle soğukta uyurum) ve kapıyı açtım. Gördüğüm manzara aynen böyleydi: Gecelikli bir kadın (komşumuz Emelya, çok güzel) halının üzerinde ağlayarak oturuyor ve geceliğinin yan tarafında hafifçe yırtılmış. Bir an durdum, sonra ona yardım etmek için otomatik kurulumu açtım ve onu yerden kaldırmaya çalıştım. Emin olabilirsiniz, benim kötü niyetim yoktu. Sonuç olarak, kadın kocasıyla tartıştı. Her neyse, bunu bildirdim ve onun senin evine girmesini istedim. Ama o anda kargaşa sırasında kapının kapatıldığını ve anahtarın evin içine bırakıldığını fark ettik. Emelya’yı evime davet etmek zorunda kaldım. Emel’in utangaç olmasına rağmen bu saatte yapacak başka bir şeyi yoktu.

Onu oturma odasına götürdüm ve önce ona bir hırka, sonra da rahat etmesi için bir battaniye verdim. Hırka giyip üzerini battaniyeyle örttükten sonra biraz aklı başına gelmeye başladı ve ağlaması durdu. Tabii ki ne olduğunu sordum ve kocasının sabah bir deneme için eve geldiğini, içki içip kadınlarla konuştuğunu söyledi (?) Kokusunu aldığını, ona bağırdığını ve kocasının çok kızdığını söyledi ve onu dövdüler (anladığım kadarıyla darbeler biraz abartılıydı). Ve kavga ivme kazandığında, adam tekrar gitti. Bu da arkada:”Bekle, gitme…” Ben böyle bir şey söylediğimde kapı kapandı.

Ona klasik olarak çok üzülmemesini söyledim. Onun için pasta pişirdim ve getirdim. Bundan çok memnun kaldı ve ona çok kibar olduğumu, karımdan boşanmamın karım yüzünden olduğunu bildiğini çünkü o da onunla asla anlaşamadığını söyledi. Elbette bu sorunlarla hemen ilgilenmedik, yaklaşık bir saat içinde nereden geldiğimizi size anlatacağım. Sinirlerinizi yatıştırmak için bir sonraki kafeye de birçok içecek ekledik. Daha sonraki konuşmalarında aslında kendisinin ve benim mükemmel bir çift olabileceğimize inandığını ve karısının ve karımın mükemmel bir çift olabileceğine inandığını söyledi. Çünkü karakterlerimiz bu şekilde şekilleniyor. Bu konuları daha da derinlemesine tartışmaya başladık. Bu arada sabah saat 8’di ve işyerimi aradıktan ve Dek’e o gün geç kalabileceğimi veya hiç gelemeyeceğimi söyledikten sonra konuşmaya devam ettik.

Emel kocası hakkında gittikçe daha ateşli bir şekilde konuştukça konu onun hakkında cinsel yaşamlarına geldi. Aslında Emel kocasını çoktan terk edeceğini söylemişti ama cinsel açıdan kocası onu çok iyi tatmin etti. Buna tanık oldum çünkü onların yatak odası ve bizimki birbirine bağlıydı, Emel’in zevk çığlıklarını dinledim ve eski karımla ya da eşimle birkaç kez yattım ve nedense ortaklarım bundan çok keyif aldı. Bu nedenle seks yaparken film izlemesem de bu filmlerin seslerini açtığımı ve müzik eşliğinde seviştiğimi çok iyi biliyorum. Emel, kocasının cinsel eylemlerini ciddi bir şekilde anlatırken, aniden gözlerinde bir ışığın yandığını fark ettim. Bu noktada Emelya’nın niyetlerini ihlal ettiğini fark ettim. Emelya’nın bana söylediklerinden de kışkırtıldım.

Emel’in ilk öfkesi ve heyecanı sona erdi ve şimdi kasıtlı olarak bana yapmak istediği seksten bahsediyordu, beni nasıl heyecanlandıracağına dair uzun tarifler buluyordu. Kocasından gelen tek şikayeti, seks konusunda çok bilgili olmasına rağmen, onu sadece kalçalarından tutarak seks yapması ve normal cinsel ilişkiden başka pozisyonlar denememesiydi. Yemeğin tarifi hazırlanmıştı ve ben hazırlamalıydım. Bu sefer Emelya’ya güzel bir kadeh şarap ikram ettim ama şarabı ısıttım ve içine karanfil koydum. Ben de aynısını kendime yaptım. Şaka işe yarayacak ama Emel ve ben sabah 9’da içtik ve seks hakkında konuştuk. Böylece yarım saat daha geçti. Emel bunu açıkça söylemese de seks yapmak istedi ve bunu beden diliyle çok iyi açıkladı. Ben sabırlı bir insanım, ödülün daha büyük olacağını düşünürsem nasıl bekleyeceğimi biliyorum. Bu yüzden Emel’in hikayesine kendi anılarımla eşlik ederdim ve ona daha çok ilgisini çekeceğini düşündüğüm eski cinsel anılarımı anlatırdım.

Şimdi kendime yeni bir isim bulma sırası bendeydi. Emel, “Hadi, çok yorgunsun, istersen içeri gel ve bir süre içeride yat, ben pisliği temizleyeceğim” dedi.”Ben dedim. Emelya da sinyali aldı ve ayağa kalktı. Onu yatak odasına götürdüm, temiz bir çarşaf çıkardım, yatağına koyup yatağına koydum, örttüm ve sonra odadan çıkarken yüzüne baktım, boş boş bana baktım ve bu fırsatı neden kullanmadığımı anlamaya çalıştım.Temmuz. Elbette takdir edecektim ama sabırlı olmak ve daha iyi değerlendirmek istedim. Banyomda jakuzinin yarısı var. Jakuziyi sıcak suyla doldurmaya gittim, banyo kabarcıklarından güzel bir köpük çıkardım, soyunup bornozumu giydim, sonra ikinci bornozumu elime alıp yatak odasına gittim…

Emelya elbette uyumadı, ben girer girmez doğruldu. Ona banyoyu hazırladığımı, yıkandığında tüm bunları unutacağını söyledim, geceliğini yavaşça çıkardım ve güzel göğüslerini ilk kez orada gördüm. Meme uçlarının boyutu abartılmadan 1 cm’dir, çok fazla vardı ve bugüne kadar hiç bu kadar uzun meme uçları görmedim. Gözlerini meme uçlarından ayırmadan üzerine bir bornoz koydum, elini tuttum ve onu banyoya götürdüm, ses çıkarmadı. Elbiseni çıkardım ve benimkini çıkardım. Ama içimde don vardı. Sonra yine çok yavaşça külotumu Emelden çıkardım, iki parmağımla her iki taraftan da tuttum. Her şeyi ciddi bir ortamda yaptım. Onu dikkatlice küvete ittim. Su sıcaklığının çok yüksek olduğunu söyledi. Ona bir süre suda kalmasını, yavaşça içine girmesini söyledim. Ama yine de soğuk su ekledik.

O anda aklıma yeterli müzik olmadığı geldi. Anılar 9 cd’sini müzik setine yerleştirdim ve banyoya geri döndüm. Emel küvete girdi ve başı köpükte dışında her yerde kayboldu. Yine acele etmeden Emelya’nın kollarını, omuzlarını ve sırtını yavaşça sabunladım. Ben yıkarken Emel’in rahatladığını hissedebiliyordum. Sabunumla bile nefesleri değişmeye başlıyordu. Lifi tekrar sabunladım ve bu sefer vücudunun önünü, önce göğsünün üst kısmını, sonra göğsünü tekrar yavaş yavaş ovalamaya başladım. Emel göğüslerini ovmaya başladığında gözlerini kapattı, belki biraz utanmıştı. Şimdi nefesi tamamen değişmeye başladı.

Bu yüzden elbisemi çıkardım. Bu arada gözleri kapalı olduğu için hemen iç çamaşırını çıkardım ve Emelya’nın yattığı banyoda tam karşısına oturdum, ona düzgün bir şekilde baktım. Şimdi ayaklarım onun yanındaydı ve ayakları yanımdaydı. Ayaklarından birini aldım ve ayağını ve kaval kemiğini zaten köpüren lifleri olan suyla yıkamaya başladım. Önce ayak parmaklarım, sonra ayak bileklerim, sonra baldırlarım, yuvarlak daireler halinde yavaşça yukarı doğru hareket ettim. Ve yükselirken Emelya’nın şimdi sessiz inlemelerini duymaya başladım. Ben onun amının etrafında dolaşırken, hemen şimdi ona dokunmamı istedi. Hala gözlerini açmıyordu. Onun amına varır varmaz orada durdum ve diğer bacağını sabunlamaya başladım.

Bir bacağımı yaklaşık 10 dakika sabunladım ve onu delirttim. Hedefe ulaşacağımı düşündüğü anda diğer ayağının ayak parmağına döndüğünde gözlerini açtı ve şöyle dedi: “Benimle bir daha oynama, ne yaparsan yap, buna alışkın değilim!”dedi. Bunu görmezden geldim ve diğer ayağını, bileğini, baldırlarını ovmaya devam ettim. Tekrar amına yaklaştım ve şimdi resmen yüksek sesle inlemeye başladı. İnlemek, beni azdırmak ve bir an önce seks yapmak istedi. Yaklaşık 20 dakikalık ayak ve bacak ovma seansından sonra lifi serbest bıraktım ve oturma pozisyonunda ona doğru yürüdüm, kaldırdım ve ayakları küvette olacak şekilde küvetin kenarına oturttum. Su, sabun ve amından sızan kadın sıvıları küvete damlıyordu…

Bacaklarının arasına diz çöktüm ve ben ona dokunmadan önce vücudunun büzüldüğünü hissettim. Aralık. Ya da şu anda kadına dokunmadan orgazm oluyorum, “Ne yapacağını anladım, kocamın birkaç kez izlediği bir filmde Pernot’u gördüm, erkekler kadınları yalıyor ama kimse beni yalamadı öndeki kedi! “dedi. Bunun onun seğirmesinden kaynaklandığı ortaya çıktı ve boşuna havaya kalktım. İtiraf etmeliyim ki bu konuda kalbimden çok memnun kaldım çünkü biraz sonra ona gerçekten çok seveceği bir şey yapacaktım. Onu ellerimle okşayarak ve hiçbir şey söylemeden yavaşça dilimi amının üzerinden geçirmeye başladım. Yine inledi ve ben henüz klitorisine ulaşamadım. Bu sefer dilimi amının dudaklarından aşağı doğru sürmeye, dilimi yavaş yavaş hareket ettirmeye ve klitorisine doğru küçük hareketler yapmaya başladım. Öte yandan Emel, başımı saçımdan tuttu ve beni çok uzağa itip geri çekmedi. Sanki kafamın her zaman aynı mesafede kalmasını istiyormuş gibi. Kafamı amına gömmekten utandı ve aldığı zevk yüzünden kafamı geriye atamadı. Bunu çok iyi hissettim, bu yüzden aynı pozisyonda düzgün çalışmaya devam ettim ama aynı zamanda dilimle klitorisini daha çok okşadım.

Biraz sonra kafamı serbest bıraktı, bu tamamen reddedilmişti. Artık bacaklarını sıkmıyordu, bacaklarını geniş açmıştı ve onu istediğim gibi yalamayı benim için kolaylaştırmaya çalışıyordu. Şimdi biraz daha ileri gidebilirim. Dilimi onun amına daha çok sokup çıkardım. Emel o kadar güzel inledi ki sikim de ayağa kalktı. Tam kıvama geldiğinde onu biraz daha emdikten sonra sağ elimin 2 parmağını içine soktum ve dilimle klitorisini yaladım, ben de elimle amına girip çıkmaya başladım. Amı çok genişlemişti ve bana dedi ki, “Hadi! Daha hızlı, daha hızlı, daha hızlı!”diye bağırdı. Ama yine de onu olabildiğince yavaş bir hızda tatmin ediyordum. Biraz sonra 3. parmağı ve sonra 4.Parmağımı içine soktum. 4 parmağım arasında ileri geri yürürken, şimdi aklımı kaybedecekmişim gibi hissettim. Nefes nefese hırlıyordu (artık inlemiyordu, hırlıyordu): “Bana bir şeyler oluyor, ayaklarım uyuşmaya başlıyor, bayılacağım, bu lezzetli, ölüyorum, bu harika… “O gibi sözler söylerdi” ama onlara bağırırdı, çığlık attığını saymadan pes etmedi. O anda, şimdiye kadar hiç bu kadar orgazm yaşamadığını ve ne olduğunu bilmediğini fark ettim.

O hızlı, ben 5 yaşındayım. O da parmağımı onun amına soktu ve ben elimin tüm ayağı içeri girip çıkarken klitorisini dilimle yaladım. Aniden bacaklarının eğildiğini hissettim. Nefesi durdu ve dedi ki: “Aman Tanrım!”çığlık attı. Orgazmı vardı. Elimin her tarafında amının seğirmesini hissettim. Döktüğü sıvılar yüzünden amın çok kaygandı, tüm elim içinde rahatça hareket ediyordu ve ne zaman elimi içine soksam, “ooooooooo, yeter, tekrar başlama, yeter, hayır devam et, ooooooooooooooooo, bu şey nedir, Ölüyorum!”diye bağırdı. Amının en az on kez küçüldüğünü hissettim. İnanılmaz bir orgazm yaşadı ve bu, yaşadığı tek cinsel deneyim türüne kıyasla çok şaşırtıcıydı. Bunu yaptığım için çok mutluydum ve yakında içimde güzel saatlerin büyüyüp büyüyeceğini biliyordum.

Yavaş yavaş sakinleşti. Elimi yavaşça amından çıkardım ve onu tekrar sıcak suya oturttum. Nefesi iyileşmeye başladı. Bu arada banyoda kalktım ve horozumla onun Ses tahtası seviyesinde durdum. Bakalım onu ağzına kendisi koymak ister mi? Tabii ki, minnetle sikimi kaptı. Ama sanki onu görmemişim gibi banyodan çıktım, bir kovayı ılık suyla doldurmaya gittim ve bu sefer kafasını şampuanlayıp saçını yıkamaya başladım. Kendisine gösterilen ilgiden ölebilecek bir konumda idi. Durumundan çok memnun kaldı, gözlerini kapadı, saçını yıkamamı bekledi. Ona gözlerini açmamasını söyledim. Ellerimi saçının içine soktuktan sonra köpüklü sikimi ağzına soktum. Çoktan sertleşen sikim, ağzına biraz daha itmeye başladı. Sikini ellerimle tutmasına izin vermedim, sadece ağzına sokup çıkarırdım…

Birkaç tane daha sokup çıkardıktan sonra sikimi ağzından çıkardım ve taşaklarımı ağzına verdim. Yumurtalarımla ne yapacağını bilmiyordu. Özellikle taşaklarımla kıçım arasındaki alana bakmak için onu terbiyeli bir şekilde yalamasını istedim. Yaşadığı büyük orgazm için minnettarlığından dolayı artık ellerimde tam teşekküllü bir seks kölesi vardı. Taşaklarımı ve taşaklarımdan sonraki alanı o kadar güzel yalardı ki ben de böyle boşalabilirdim. Bu arada, ellerinden birini sikime götürdüm ve o aynı anda benim için mastürbasyon yapardı ve en çok sevdiğim yeri yalardı. Aralık. O kadar güzeldi ki iki dakika sonra onu durdurdum, yoksa hemen gelirdim. Bu arada, banyodaki su soğudu. Aralık. İçerdiği suya hemen biraz sıcak su ekledim ve hemen tekrar köpürttüm. İkinci seans başlıyordu ve ben bu seans için ana aktördüm.

Her yerde sabun ve şampuanla kaplıydık, her yerde kayıyorduk. Onu küvette dizlerinin üzerine çöktürdüm, sikimi güzel göğüslerinin arasına soktum. Aralık. Sikim göğüslerinin arasında bir terlikle ileri geri hareket ederken, onu en ileri noktasında ağzına alır ve bunu çok aldatıcı bir şekilde yapardı. Bir süre bu şekilde devam ettim. Bu arada, göğüslerini 1 cm sıktım. Aralık. Büyük ve gür göğüsleri vardı, çok güzeldi. Sonra onu köpek benzeri bir duruşa dönüştürdüm. Yarısı kalçasının üstünde suda, yarısı sudan çıktı ve kalçasını benim yönüme doğru salladı. Hiçbir şey istekli bir kadından daha güzel olamaz. Kimse bu kadar çekici bir duruştan ve bakıştan vazgeçemediği için yarımı onun amına koydum, yarısı su içindeydi. Her zaman kollarıma sokulması nedeniyle zaten genişletilmiş ve kayganlaşarak kolayca girdim ve girişim çok güzeldim, ” Emel’den Ohhhhhhh!”Sesi duyuldu…

Bu istekle kalçasını sağa, sola salladı, sikimi amının tüm duvarlarına dokunmaya zorladı. Onu o kadar çok seviyordu ve bunu o kadar açık hale getirdi ki, onu kıskanmadığımı söyleseydim yalan olurdu. Ama aynı zevk benim hakkımda söylenemezdi çünkü çok geniş bir amın içine giriyordum ve daha dar bir yer istiyordum. Zaten seks yapmaya başladığımız anda, sonunda onu kıçındaki o küçük delikten öpmeye karar verdim. Kocaman sikimi amından çıkardığımda bana kızdı, “onu içime koy!”Diye bağırıyordu, ‘Durma, devam et, Onun içimde olmasını istiyorum!”Bu söylendi.

Emelya’nın amına bir elimle masaj yaparak anüsünü dilimle yalamaya başladım. Emel tekrar inlemeye başladı ve şöyle dedi: “elini içeri sok ya da sikini içeri sok ama beni içeride boş bırakma!”diye konuştu. Eğer düz sikimi görmemiş olsaydı, muhtemelen benim tatlı bir insan olduğumu düşünürdü çünkü onu anladığı anlamda çatırdayacak kadar öpmedim.

Elimin 4 parmağını tekrar amına soktuktan sonra anüsünü yalamaya ve dilimi yavaşça anüsüne sokmaya başladım. Yine inlemeleri arttı. İnlemelerin arasında, onu bu tür şeylerden geçirdiğim için bana teşekkür etti, gerçek bir beyefendi olduğum hakkında bir şeyler söyledi, onu caydırdı, çığlık attı, boğuk bir sesle inledi.

Zamanı gelmişti, onu hissetmesine izin vermeden onun pisliğine girmek zorunda kaldım. Her yerde köpük ve şampuanla kaplı olduğumuz için, herhangi bir yere girmek çok kolay görünüyordu. Sikim artık kelimenin tam anlamıyla kırmızıydı, beynim sikimi mümkün olan en büyük boyuta getirdi, sikimi mümkün olduğunca çok kanla doldurdu, yakında gireceği dar deliği düşünüyordu. Emelya’nın amına arkadan böyle girdim, onun amına girip çıkardım. Öte yandan Emel, bana daha önce hiç duymadığım şekillerde küfür ve erotik konuşmalar içeren şeyler anlatıyordu. O anda, ağzımı amına koyduğumdan beri Emel’in durmadan konuştuğunu fark ettim ve bu onun konuşması gerçekten erotik ve heyecan vericiydi. Konuşması benim için çok, çok duygulara neden oldu.

Sikimi çabucak Emelya’nın amından çıkardım ve onu kıçımdaki bir deliğe dayadım, biraz genişlettim ve aniden doldurdum. Sikim batana kadar Emel’in sıcak deliğine sabunun kayganlığıyla girdi. Yumurtalarına kadar onun kıçındaydım. Elbette Emel Kahn havluyla öne atladı ama ben önlem aldım ve kalçalarına yaslandım. Aklıma gelebilecek en iğrenç küfürlerle bana bağırdı ve küfretti. Ben de kasıklarımla kalçasına bastırılmış, hiç hareket etmeden durdum, sonuna kadar kendimi kıçına soktum. Biraz sakinleşti ama yine de çığlık atıyordu. Onu sıkıca tutarak kulağına yaslandım ve dedim ki, “Şimdi performansımın zamanı geldi, hadi, ilk başta canımı yakacak ama sonra bundan çok hoşlanacaksın, o zaten yeterince içeri girdi, hepsi bu!”Ben dedim. Bana dedi ki,”orospu çocuğu, bu çok acıtıyor, çık kıçımdan, çık kıçımdan!” o konuştu. Ona bir dakika daha oyalanacağımı, istemezse gideceğimi söyledim. Hiç ses çıkarmadı.

Kollarımı biraz gevşettim ve yarımın yarısına kadar sikimi çektim. Aslında, çekerken Emeline’in kıçından sikimin yanından kan aktığını görünce korktum. Bu kanın kıçından sızdığını görmedi ama kan suyla karışmaya başladı. Bu çok, çok küçük olmasına rağmen, her zaman bunun bir sorun olabileceğini düşündüm. Her neyse, zaten gerçekten heyecanlandım ve kendimi bir kez daha azarladım. Emel yine garip bir küfürle patladı. Ona amıyla oynamasını söyledikten sonra elini elimle tuttum ve onu öptüm, “Oyna!”Diye bağırdım. Ben ona hükmetmek istedim, onun da bundan hoşlanabileceğini düşündüm. Emel, kıçındaki büyük sikim kendini tatmin etmeye çalışıyordu. Ben de aynı şekilde yavaşça ileri geri yürüdüm, ileri geri yürüdüm…

Biraz sonra Emelya’nın sesleri tekrar hayvan inlemelerine dönüşmeye başlayınca ben de çok heyecanlandım. Yarımın yarısına kadar sikimi çekti ve sonra elimden geldiğince kıçına girdim. Emelya yine inlemeleri ve çığlıkları arasında: “Ben ölüyorum! Aralık! ” Konuşmaya başladığında, ikinci orgazmına ulaştığını fark ettim. Tüm gücümle kıçına tekmeledim. Bu inanılmaz bir zevkti. Emelya delicesine amını okşadı ve ben de onu kıçından elimden gelenin en iyisini öptüm. Ben şimdi patlama noktasına yaklaşırken Emel ikinci orgazmını yaşadı. O kadar çok bağırdı ki bunu açıklayamıyorum. Bu çığlıkları duyduğumda, geri dönüşü olmayan noktaya çoktan ulaşmıştım. Tam boşalacağım an Emel şöyle diyor: “Ağzına boşalacağım, onu çıkarır çıkarmaz bana geri dön!”Ben de ‘o anda onu çıkardım’ dedim…

Emelya otomatik olarak bana döndü. Bu yüzden kalktım ve küvette diz çökmüş olan Emel’in ağzına ilk fışkırtmayı yaptım, ikinci ve büyük fışkırtma Emel’in burnundan başladı, oradan gözüne ulaştı. Üçüncüsü saçının neminde kayboldu, dördüncü kaynatma yine ağzındaydı ve sonrakilerin hepsi Emel’in dolgun dudakları arasında eridi. Ben boşalırken Emel elimi sikimden çekti ve iki eliyle sikime sarıldı. Bir eli sikime mastürbasyon yaparken, ikincisi taşaklarımı okşadı. O kadar sert bir şekilde patladım ki size bunu söyleyemem. Emel’in beni kemiğe üfledikten sonra ağız sulandıran ifadesi, sikim onun kıçından çıkmış olsa bile beni kemiğe kadar emmeye devam ettiği için beni memnun etti (birçok kadın bundan tiksinti duyuyor).

Emel’in kafası karışmıştı ve aynı saatte iki kez hiç yaşamadığım bir orgazm yaşamaktan yorulmuştu ve ben muhteşem patlamadan sonra yoruldum. Banyoyu boşaltmak için tapayı çıkardım ve spermimi, amından suyu ve kıçından kanı içeren su yavaş yavaş delikten akmaya başladı ve su seviyesi düştü. Duşu açtım, iyice yıkadık ve sonra elbiselerimizi giydik. Emel havluyu saçının etrafına sardı ve geceliğini suyun üzerinde tuttu, kısa bir yıkamadan sonra ısıtıcıya koydu. Sonra salona çıktık. Emelya televizyonu açtı ve bu sabah programlarından birini izlemeye başladı. Aslında aniden evimi kabul etti. Bu yüzden mutfağa gittim, bir bardak meyve suyu içtim ve ona bir bardak getirdim.

Bu arada karşıdaki dairenin kapısından sesler gelmeye başladı. Aralık. Emelya’nın kocası geri döndü ve kapıyı çaldı. Tabii ki kocası Emelya’nın kapının dışında kaldığını bilmiyordu, ben de onun yanındayım. Bildiğim bir sonraki şey, Emel’in kapımızın gözünden endişeyle kendi kapısına bakması ve kocasına biraz korkuyla bakmasıydı. Yavaşça arkadan Emel’e doğru yürüdüm ve ceketinin önünü açık tutmak için kravatını gevşeterek ceketini kaldırdım. Tezgahımın yanından geçip ince kalçalarının arasına sikimi sürtmeye başladığında, Em dek aniden döndü, korkmuş gözlerle bana baktı ve sessizce şöyle dedi:”Ne yapıyorsun?” dedi. Dedim ki, “Daha önce yaptığımız bu güzeldi ama şimdi daha da iyi olacak, ses çıkarma, eğer yaparsan ikimiz de yanacağız!”Dedim ve ona cevap verme fırsatı vermeden ona başını gözüne çevirmesini ve kocasına bakmasını söyledim…

Sikimin ucunu iyice tükürdüm ve onu Emelya’nın amına arkadan soktum. Sikim iki hareketle onun amına girdi. Bu arada Emel kalçasını hafifçe kaldırdı, itti ve amına daha kolay girmeme izin verdi. Aralık. Şimdi Emelya’nın kocası iki metre uzaktayken, amının üzerinde ileri geri yürüdüm, Emelya’nın elleri kapıma yaslandı. Ellerim kalçalarındayken, onu giderek daha kaba bir zevkle öperken, yavaş yavaş inledi ve ses çıkarmamaya çalıştı. Tam o anda beklemediğimiz bir şey oldu ve kocası kapımı çaldı. Bir an durdum ama Emelya’ya basmadım. Sadece vücudu gerildi ve geniş amı bile o kadar sıkılaştı ki neredeyse sikime kazıyordu. Sikimi yavaşça onun amından çıkardım. Kocası benim işte olduğumu düşündüğü için biraz sonra pes etti ama o hala kapıda duruyordu…

Emelya şoktaydı ve böyle dururken (bugün bile size yazdığımda titriyorum) dayanamadığım bir şey yaptım. Emelya’nın amından çıkardığım kaygan sikimi, o anda ne yaptığını bilmeyen Emelya’nın anüsüne yerleştirdim ve onu biraz şarj ettim. Emel, sikimin başı onun kıçına girdiğinde bir eşek gibi atladı. Buna inanamadı, başını biraz bana çevirdi ve sessizce şöyle dedi: “Sen delisin, bunu yapma, bizi öldüreceksin!”dedi. Evet, deliydim, o kadar heyecanlandım ki açıklayamam, “Kapa çeneni!”Az önce bunu söyledim. Emel kaçış olmadığına baktı, tamamen kıvrıldı ve sikimi kıçına almak için uygun bir pozisyonda durdu. Elleri yine kapıdaydı. Bu sefer su ve sabunsuz kıçını öpmesine rağmen korkusundan kurtulamadı. Bir dahaki sefer şarj ettiğimde yaralı bir hayvan gibi tekrar atladı. Elini ağzına getirdi, elini ısırıyordu. Ama devam etmeye kararlıydım. Sonuna kadar şarj ettim ve Emel’in “Ahhhh!”Birinin sesi bağırdı. Dedi ki: “Ahhh!” Onun sesiyle doruğa yaklaşıyordum, bir dakika içinde boşalmanın eşiğindeydim…

Emele’ye bir kez daha dedik ki: “Kapa çeneni!”Ben de ‘ve tekrar şarj oldum’ dedim. Ben senin aptal kıçına girip çıkıyordum. Emelya’nın kalçalarına kasıklarla vurduğum sesin kocası tarafından dışarıdan duyulmaması imkansızdı. Her halükarda Emel de artık oldukça terbiyeli davranamıyor, arada sırada yüksek sesle inliyor ve “Ahhh, offfff, Ooooh…”O gibi sesler çıkarırdı. Oraya vardığımda elimden geldiğince yüklüydüm, kıçına olabildiğince derine boşalmak istedim. Elimden gelenin en iyisini yaptığımda, Emel’den uzun bir “Ahhhhh” oldu!”Sesi duyuldu. Tüm spermlerimi coşkuyla içine attım. Boşaldıktan sonra durmam muhtemelen bir veya iki dakika daha sürdü. Bu büyük eğlencenin bitmesini istemedim…

Titreyen ayaklarınla kıçından çıktım. Sikime baktım, kan ve spermle doluydu. Emel elbisesini ve benimkini çıkardı, beni sikimden tuttu ve beni banyoya götürdü. Güzellik beni ılık suyla yıkadı, sonra ağzına aldı ve sikimde kalan bir veya iki damla spermi serbest bıraktı. Bu arada taşaklarımı da okşadı ve beni tamamen kapatmaya zorladı…

Kelimenin tam anlamıyla yorgundum çünkü ayaklarım titriyordu, bornozumu aldım ve oturma odasında oturmaya gittim. Sanırım Emel de banyoda bir duş daha aldı ve yanımdaki oturma odasına gitti. Kocasını düşündüğümde neredeyse üç kişilik koltukta uyuyacaktım, bu kişinin sesimizi duyamaması imkansızdı ama kapıdan da gürültü çıkmadı. Merakla ve biraz korkuyla kalktım ve kapıya gittim, kocası gitti. Ama bizi duymuş olmalı, bir insan kesinlikle kendi karısının inleyen sesini tanıyacaktı!

2 comments