İlk Defa Başıma Böylesi Geldi

İlk Defa Başıma Böylesi Geldi

Merhaba, ben Cenk’im. Fabrikada sağlık görevlisi olarak çalışıyorum. İki gün önce 12-8 vardiyam sırasında başıma gelen bir hikayeyi paylaşmaktan mutluluk duyacağım. Bir hasta topallayarak geldi ve dizinin çok ağrıdığını söyledi. Uzun boylu, sarışın, zayıf ama tombul göğüsleri, güzel kalçaları olan orta derecede seksi bir kızdı. Bu yüzden ön tarafa gittim ve ona açmasını söyledim. Gerekli malzemelerim vardı, geldim, pantolonunu tamamen çıkardı ve oturarak beni bekledi. Onu gördüğüm anda sikim bir direk gibi oldu. Krema satın alma bahanesiyle kenara çekildim ve sessizce kapıyı kilitledim, profesyonel kayıtları tutuyorum.

Kremi dizine sürdüğümde ve masaj yaptığımda beni uyandırmak için dedi ki, “Ahh, bu acıtıyor!”diye bağırdı. Sonra benden kremayla masaj yapmamı istedi ve bacağının iç kısmının da ağrıdığını söyledi. Ben de dedim ki, “elbette!” Bu yüzden sıcak ellerimle masaj yapmaya başladım. Ara sıra kızın işi hakkında sorular sorardım ve ayağının içini ovalayarak onu parçalara ayırırdım, elimi daha yükseğe kaldırırdım ve parmağımı külotunun kenarından amına doğru kaydırırdım. Sonra gözümün köşesinden kızımızın külotunun ıslandığını fark ettim. Kedi çalışıyordu. Aniden, aniden gözünün köşesinden amını izlerken boynumu sıktı ve yüzümü amına bastırdı, hafifçe kulağıma doğru eğildi: “yeter, Aralık ayından bu yana nefesin bacaklarımın arasında esiyor, ne yapmak istersen dayanamıyorum! “dedi…

Cevap vermeden bile hemen külotunu çıkardım ve kendimi dilimle onun ateşli amına gömdüm. Bir süre sonra, çok sıkılarak, küçük, kıpkırmızı, tüylü kedi suyunu serbest bıraktı. Ağzım, yüzüm kedi suyuna dönüştü. Yanımdaki lavabodan bir havlu aldım, ağzımı ve yüzümü sildim ve ayağa kalkıp kızın dudaklarına yapışarak öpüşmeye başladık. Ayrıca orta parmağımı bızının üzerine koydum ve parmaklarımı yavaşça üzerine sürdüm. Ayrıca üzerimdeki fermuarı çözdü ve sikimi çıkardı, elinde tuttu ve boşalmam için ara sıra sıktı…

Teri ve çıkardığı sesler beni daha da heyecanlandırdı. Dudaklarına, boynuna, göğsüne ve karnına indim. Koltuk altlarını bile yalayıp emdim. Kızın ağzını açtım ve aniden sikimi ağzına soktum. Taşaklarıma vururdu, sikimi emerdi ve beni delirtirdi. Kendi standartlarıma göre ağzına o kadar sert boşaldım ki, belki normalden iki kat daha fazla boşaldım.

Eşyalarımızı topladık, giyindik. Ona yarım saat sonra geri dönmesini söyledim. Bu sefer yan kapıdan başka bir bölmeye geçecekti. Orası daha karanlık ve güvenliydi. Durum ne olursa olsun, yarım saat sonra kız içeri girdi ve içeri girdi. Hiç vakit kaybetmeden onu duşun olduğu bölüme götürdüm, perdeyi çektim ve tekrar dudaklarına yapıştım. Ellerini tişörtümün altına soktu ve bana sıkıca sarıldı. Kotunu tek bir hareketle açtım ve elimi içeri soktum. Az önce olduğu gibi amı tekrar yanıyordu. Pantolonunu dizlerine indirdik. Kız sol elini sikimin üzerine koydu, yavaşça kazığımın eline geçeceği yeri aramaya başladı. Kız şöyle dedi:”Ben bakireyim, arka koltuğa otur, sabun kullan, amımın üzerinden kayma!” dedi.

“Bugün söyleyeceğin her şeye rıza göstererek cevap vereceğim!”Bu yüzden yağlı kremlerden birini tuttum, kızın üzerine kıvrıldım, tabanda masaj ve tükürük kullanarak sikimi nazikçe kıçının dar deliğine soktum. Kız şöyle dedi:”Bu işi biliyorsun dostum!” Bunu söyledikten sonra kıçımı tuttu ve beni yanına çekti. Bu yüzden ellerimi önüne attım, amını tuttum, sert bir öpücük verdim ve onu kıçından sikmeye başladım. Ve en çok sevdiğim şey, pürüzsüz, buzlu poponuzun kasıklarıma çarpmasıydı. 15-20 dakika kıçına gir, sonra ben de boynunu ısırarak kıçına girdim. Hulu’ya gönderdim ve şimdi bir sonraki görüşmemizde ne olacağını bilmiyorum…

Birkaç gün sonra tekrar fabrikadayken beni pislik bağımlısı yapan Hülya geldi ve bana büyük bir sürpriz yapmak istediğini söyledi. Ben de şaka yollu dedim ki, “Kahretsin sürprizin, sen benim için en büyük sürprizsin!”Ben dedim. “Pişman olabilirsiniz, reddetmeniz gerektiğini sanmıyorum!”dedi. Dedim ki, “o zaman sürprizinizi hazırlayın!”Konuşurken göz kırptım. Gülya hemen kapıya geldi ve içeri girmek için işaret verdi ama bunu kime yaptığını bilmiyordum. Sonra Padişah içeri girdi. Padişah ve ben daha önce yemek odasında birkaç kez buluşmuştuk. Küçük boyu, dik göğsü, muhteşem kalçaları ve bakımlı vücuduyla Gülya’yı geçmenin eşiğindeydi. Padişah hem dul hem de seks yapmak istiyordu, bu yüzden kapı açık. Hülya’nın padişaha kıçımı öptüğünü söylediği ortaya çıktı. Padişah da Hülya’ya yalvardı: “Bir kızın beni bir kez öpmesine izin ver, buna çok ihtiyacım var, amım kurudu, sikim yokken ölüyorum! Lütfen, sadece bir kez! ” çünkü. Sır saklamama çok güvendikleri için rahat konuştular.

Öp Öp hulya bana padişahı becermemi söyledi ama o beni sevişirken izlemek istedi. Saat 12’den saat 3’e kadar vaktimiz vardı. Padişah, onu önemsediğimi görünce çok heyecanlandı ve mutluydu. Kapıya bir işaret koydum, içeriden kilitledim ve lambaları kapattım. Yattığım çok rahat sedyeler vardı, onları açtım ve padişah olarak yattım, sonra kalktım ve öpüşmeye başladık. Padişahın dudaklarını ve o tatlı dili yutmaya başladım. O kadar güzel ve tutkuyla öpüşüyordu ki, bir noktada sikimin kalktığını bile düşünmemiştim. Aralık. Belki 15 dakika öpüştük. Zevk için göğüslerini ve boynunu emdim. Hulya da arkama yaslanmadı, pantolonumu çıkardı, sikimi ağzına aldı ve beni delirtti.

Ben padişahın ayva karnını emerken eliyle başımı bastırdı ve amını yalamam konusunda ısrar etti. Ama önce küçük fahişem Gülü’nün işini bitirmek istedim. Amacım Gülya’yı kıskandırmak değildi. Çünkü onu kaybetmiş olsaydım, yanan küçük bir eşek benim için bir rüya olurdu. Bununla çabucak başa çıktım. Hemen padişahtan çekildim ve Gülya’yı öpmeye, dudaklarını emmeye, amıyla oynamaya başladım.

Padişah şöyle dedi: “Vaktim yok, Önce öp beni ve bırak gitsin! O zaman hulu’yu ölümüne kıçından öpebilirsin! ” dedi, soyulmuş ve bağlantısı kesilmiş bir hıyar. Padişah artık ilk hedefti. Hemen padişahın bacaklarını açtım ve kendimi dilimle bakımlı ve iltihaplı amına gömdüm. Padişah ayaklarımı boynuma sardı ve şiddetli kasılmalarla orgazm oldu. Bu arada, başı kesilmiş sikim zonklamaya ve ağrımaya başladı. Padişah dedi ki: “Hemen beni çıkar yoksa ben deliririm!”diye yalvardı. Dedim ki: “Sizin emrinize göre!”Dedim ki, ‘Hemen amına bastım ve sikimi sallamaya başladım.’ Kısa bir süre sonra padişah, “Ooooh! Hayatım, erkeğim!”inledi ve tekrar orgazm oldu. Dudaklarımdan öptü ve şöyle dedi:”O zaman seni tekrar istiyorum!” giyinip izin alarak ayrıldı.

Kapıyı tekrar kapattım, gecikmeden Gülü’nün giysilerini çıkardım ve sedyeye koydum. Bu sefer dilimi iştahla ve çabucak o amın içine sokup çekerdim, işe geç kalan biri gibi hızlı hareket ederdim. Öp Kıçımı öp, bugün komaya girmek istiyorum, sikeyim kıçımı, Ooooh!”konuşurken inliyordu. Çok kıvrıldım ve kremayı sürdüm. Göğüslerine arkadan yapıştıktan sonra sikimi sikimin göt deliğine biraz sürdüm ve hafifçe yükledim. Hulya da hemen içeri girmek için bana uzandı. Gülü’nün yumuşak poposu kasıklarıma o kadar sert bastırıyordu ki zevkten donuyordum. Sikimi kıçından öptükten sonra boynunu ve sırtını yaladım, ıslak amını bir elimle sıktım ve onu delirttim. “Aşkım, hadi, geliyorum, çabuk!” dedi ve orgazm olurken titremeye başladı. O anda ben de Gülü’nün güzel kıçına boşaldım, mırıldanıyorum.

Hemen giyinmiştik. Oturduk ve bir süre konuştuk. Hülya, “Padişahın fahişesini bir daha öpmeyeceksin, bu sefer sana izin verdim, tamam mı?”dedi. Zaman zaman zor durumdaydım, bu can sıkıcıydı, ‘Tamam!”Bunu söylemeliydim. Öptüm öptüm ama bu sözümü elimden geldiğince çabuk tutmayacağım, bu azgın Sultanı evde bırakacağım ve yorulmadığım amını ve bugün sikemediğim kıçını sikeceğim!

Tüm azgın bayanları öpüyorum!

5 comments