Sikicimi Banyoda Yalvarttım

Sikicimi Banyoda Yalvarttım

Merhaba ben bir Bichter’ım, 22 yaşındayım, 1,65, 53 pound boyundayım, esmerim, 90-60-95 kesin ölçümüm var, kalçalarım biraz yerinden çıkmış ve çok dikkat çekiyor. Herhangi bir ortamda nereye gidersem gideyim, hemen dikkatimi çekiyorum çünkü ben tam bir femme fatale’yim. Tabii ki, benim zekamla da!

Son yılımda özel bir üniversiteye gittiğim için staj yapacak bir yer bulmak zorunda kaldım. Özgeçmişimi birkaç şirkete gönderdim. Ülkenin en büyük holdinglerinden biri beni görüşmeye çağırdı ve kabul edildim. Bir hafta sonra çalışmaya başladığımda, önce beni tüm çalışanlara ve yöneticilere tanıttılar. Departmanıma göre ben yönetici düzeyinde olurdum. Ayrıca benim en çok sevdiğim türden birçok erkek vardı (olgun, 35-50 Aralık, bakımlı erkekler). Her halükarda, o gün beni holding şirketinin CEO’su Axel Bey ile de tanıştırdılar. Ondan ilk görüşte etkilendim, kelimenin tam anlamıyla ağzım akıyordu ama elbette bunu göstermedim. Ben sadece elini sıkıca tuttum. Ama anladım ve o bana şaşkınlıkla, özgüvenime baktı.

Günler geçtikçe Bay Axel’e daha da yaklaşıyorduk. Asistanı bile, o ve ben şimdi öğle yemeğine çıkıyorduk. Ama birkaç gün sonra hala asistanını başka bir işe gönderiyordu ve benimle yalnız kalmaya çalışıyordu. Axel iri bir adamdı, 1.90 boyunda, formda bir fiziğe sahipti, erkeklerde çok sevdiğim küçük bir midesi var. Kestane-kahverengi karışımı, çok güzeldi. Ve her zaman İtalyanca giydiği için çok zarifti. O kadar giyinik olduğu için her zaman dar giysiler giyerdi, bu yüzden önündeki büyük şişkin sikini her zaman merak etmişimdir. Tabii ki ben de çok zarif giyinirdim, iş kadını olarak kendime baktım.

Bir gün yemek yerken durdu, bana baktı ve doğrudan şöyle dedi: “Seninle yalnız kalmak istiyorum!”dedi. Tek kelime etmeden dedim ki, “Hadi gidelim!” Ben dedim. İkimiz de birbirimizi çok sevdik, bunu biliyorduk ama birbirimize asla tek kelime etmedik. Kalktıktan sonra mesai saatleri içinde olmasına rağmen İstanbul’un en lüks otellerinden birine gittik. Odaya girer girmez ellerimi tuttu ve şöyle dedi: “Sana bakmak istiyorum!”dedi ve bana tüm gözleriyle baktı. Sonra bana ilk öpücüğünü verdi. Dayanamadım, onu duvara bastırdım ve dudaklarını süpürmeye başladım. Ben iyiydim ama o da beni yaladı ve diliyle ağzımı iyi öptü!

Göz açıp kapayıncaya kadar birbirimizi çaldık. Üzerimdeki buz mavisi dantel iç çamaşırını görünce bir hayvan gibi kükredi ve önce tangamı ağzıyla çıkardı. Gömleğimi çıkarmadan arkamdan geldi ve sırtımdan başlayarak eğildi ve belimi, baldırlarımı yalamaya başladı. Şimdi iyi sarhoştum, bunu istedim. Nefesim giderek daha hızlı hale geliyordu. Bacaklarımdan birini tuttu, kaldırdı ve arka deliğimi yalamaya başladı. Karşı koyamadım, ona döndüm, onu yatırdım ve üzerine kalktım, sikini boksörlerinden çıkardım ve onu yalamaya başladım. İçinde en az 19-20 cm vardı! Tıpkı ağzıma sığmadığı gibi elime sığmadı. Ama bu ikimizi de daha da kızdırdı, ikimiz de harikaydık. Karşımızdaki devasa dev aynadan bana bakıyordu. Sonra inleyerek ağzıma girdi. Hepsini yuttum. Ama üye hala batmadı.

Gömleğimi çıkarıp göğsünü, midesini, kasıklarını yalamaya başladığımda, altından sonuna kadar kıvranmaya başladım. İşini çok iyi biliyordu. Amımı iyice yaladı, ıslattı ve sikiyle amımı temizlemeye başladı. Acıtmak için şimdi gözlerinin içine bakardım. Ve bu yavaşça sokulmaya başladı. Bu an harikaydı. Amım zonkluyordu çünkü hepsini biraz çabadan sonra aldım. Bir süre içimde kaldı ve gelmeye başladı. Bu harikaydı. Bir iki dakika sonra ikimiz de şok olduk ve bir hayvan gibi inleyerek orgazm oldum. Ayrıca içime milyonlarca doğmamış çocuğu da döktü çünkü ben hala haplardaydım.

Sonra birlikte duş aldık. Orada bulduğum bornozdan bir kemerle ellerini duş başlığına bağladım ve en az yarım saat boyunca su altında yaladım. Ama seni her yerde yaladım, kıçını bile! Yapabileceği hiçbir şey yoktu. Düz penisiyle önümde durup gözleriyle yalvararak şöyle dedi: “Kıçını bana yaklaştır, sikimi içine koy!”diye konuştu. Tabii ki hayır:) Onu bir saatliğine orada bıraktım. Bu saat içinde onun önünde parmaklarımı parmakladım ve iki kez orgazm oldum. O tamamen deliydi, şimdi yalvarıyordu. Ben de artık buna dayanamadım, yanından geçtim, sırtımı ona bastırdım ve sikini amıma aldım ve birkaç kez içeri girip çıktığımda bir hayvan gibi inledi ve amıma boşaldı. Bir bahçe hortumu gibiydi, damlarken meni ayaklarımdan aşağı akıyordu…

Yıkandığımızda, giyinip birlikte dışarı çıktığımızda bana şöyle dedi: “Hayatta bana yalvaran ilk kadın sendin, son olmanı istiyorum!”dedi ki,” Benden onunla anında evlenmemi istedi. Ve şimdi evliyiz ve bir kızımız var. Kocam benden 22 yaş büyük ama harika bir seks hayatımız var. Anlattığım bu olay bizim ilk öpücüğümüzdü ve bu 5 yıl önceydi. Ama biz her zaman aynı heyecanla, öpücüklerle sevişiriz. Bu inanılmaz bir şey!