Kuzenimin Bekaretini Aldım

Kuzenimin Bekaretini Aldım

Selamlar, ben Ertuğrul’um. Ben 1,87 m boyunda ve 90 kg ağırlığında 23 yaşında koyu saçlı bir erkeğim. Size anlatacağım hikaye kuzenim Shada’nın ilk deneyimi. Benden 3 yaş küçük, 1.71 boyunda, yaklaşık 50 kilo ağırlığında, kahverengi saçlı ve mükemmel bir düve ile.

Sheida ile olan hikayemiz 4 yıl önce Temmuz ayında arabayla bir saat uzaklıkta başladı. Amcalarım ve ben genellikle hafta sonlarını bağlarımızda yan yana geçiririz. Böyle bir hafta sonunu birlikte geçirdikten sonra şehir merkezine gidip bir şeyler satın almamız gerekiyordu. Sheida ve ben alışverişe çıkmaya karar verdik. O yıl sınava hazırlanıyordu ve ben üniversite öğrencisiydim. Biz yoldayken, üniversite ortamı hakkında konuşurken vb. Konuşma kız ve erkek ilişkilerine ve tabii ki sekse dönüştü. Utandı ve bana seks hayatımın nasıl geçtiğini sormaya başladı. Ben de ona bu işlerde utanılacak bir şey olmadığını, rahat hissetmeniz gerektiğini söyledim. Tabii ki aklıma bazı lezzetli şeyler geldi ve ben zaten boynumu bu lezzetli şeylere hazırlamaya karar verdim.

Ona bir süre deneyimlerimi anlattıktan sonra, ona daha önce hiç seks yapıp yapmadığını sordum. Onun hala bakire olduğunu görünce çok şaşırdım. Shada’ya, “Senin gibi güzel bir kızı nasıl yalnız bırakabilirler? Sanırım yakınlarda tek bir düzgün insan yok!”Ben dedim. Ve bir süredir pek çok iltifat ediyordum. Thing filminde hiç çıplak erkek görmediğini, sadece ara sıra izlediği Pernet’in filmlerinde çıplak erkek gördüğünü söyledi. Aralık. Ben de dedim ki,”Endişelenmeyin, yakında göreceksiniz!” Dedim ve gülümsedim. Onun da gülümsediğini görünce harekete geçme zamanının geldiğine karar verdim.

Birkaç dakika ona baktıktan sonra elimi nazikçe bacağına koydum ve tepkisini kontrol ettim. Onun da olması gerekenlerden memnun olduğunu gördüm, sakince arabayı kenara çektim ve işe koyuldum. Bir süre yavaşça öpüştükten sonra işi ilerlettim ve kontrolü elime aldım. Birkaç dakikalık ateşli öpücüklerden sonra yavaşça Shada’yı soymaya başladım. Hızlanmaya başladığımda aniden beni durdurdu ve devam etmek istemediğini söyledi. Nedenini sorduğumda yol kenarındaki arabada kendini iyi hissetmediğini, para karşılığında seks yapan bir fahişe gibi hissettiğini söyledi. Dedim ki, “o zaman sana gelelim!”Dedim ve hemen arabayı çalıştırdım. Yol boyunca eczanede durdum ve prezervatif aldım. 5 dakika sonra evdeydik. Ve gerçek hikaye bu noktadan sonra başladı.

Evden çıkar çıkmaz çok ateşli bir öpücük başladı. Neredeyse dudaklarımı ısırıyordu. Bu ateşli öpücükten sonra çıplak gölgelendim. Bu yüzden sadece külotumun içinde kaldım ve göğüslerini yalamaya başladım. Göğüslerini deli gibi yaladıktan sonra aşağı indim ve dillerimle amını okşamaya başladım. Onun amı o kadar güzeldi ve zevkle doluydu ki, ağzımı amından koparmak istemedim. Bu yaratığa bağırmak için: “siktir git, hadi, içime gir, seni istiyorum!”Çığlık atması beni daha da heyecanlandırdı. Sonra kalktım ve Sheida’ya diz çökmesini söyledim. Shada’dan bana oral seks yapmasını istedim. Ve penise çok daha az dokunamayacağını, daha önce ağzına koyamayacağını, onu hiç canlı görmediğini söyledi. Ona hiçbir zorluk olmadığını, izlediği komik filmlerde olduğu gibi davranması gerektiğini söyledim ve onu ikna ettim.

Boksörlerimi yavaşça indirdi. Kayalık sikimi görünce önce şaşkına döndü, sonra yavaşça ona dokunmaya başladı ve sonunda ağzına aldı. Öyle bir oral seks yapmaya başladı ki 40 yaşındaki pernekus’a taş atacak. Oral seks biter bitmez ona prezervatifi verdim ve sikime takmasını söyledim. Sikime prezervatif taktıktan sonra yavaşça sikimi onun amına sokmaya başladım. Korktuğunu söyledi, ben de korkacak hiçbir şey olmadığını, çok mutlu olacağını tekrarladım. Ve zamanı gelmişti, kuzenim Shada’nın bekaretini ihlal ettim. Aniden sikimi sonuna kadar Shaida’nın amına soktum. Acı içinde çığlık attığında hemen dudaklarına yapıştım ve hızla ileri geri hareket etmeye başladım. Art arda Shaida’nın amına girip çıkardım ve ona güzel sevgi sözleri söylerdim, bir yanda dudaklarına yapışır, diğer yanda göğsünü tutardım.

İlk başta acının üstesinden gelip ondan tamamen zevk almaya başlayınca bu sefer zevkle çığlık atmaya başladı. “Erkeğim, kocam, Öp beni, sen benim tek erkeğimsin Ertuğrul!”çığlıklarıyla beni daha da heyecanlandırdı. Bir süre sonra benden çok çabuk gelip gitmemi istedi ve orgazm olacağını söyledi. Bir süre sonra çığlıklar ve sarsıntılarla mükemmel bir orgazm yaşadı ve bunun hayatında yaşadığı en büyük mutluluk olduğunu söyledi. Birkaç bölümden sonra ileri geri ben de korkunç bir şekilde boşaldım ve kucaklaştık ve bir süre yattık…

Kuzenim Shada’nın bekaretliği ortadan kayboldu ama aklımdaki kızgınlıklar sonsuzdu. Ben de Vella’nın kıçından bir kez öpmek istedim. Ama Shada’yı buna tam olarak nasıl ikna edeceğimi anlayamadım. Ben konuyu nasıl ele alacağımı ve ikna edeceğimi yavaşça düşünürken, o da sorunumu hissetti ve bana şöyle dedi: “Şimdi sen benim kocamsın, ne istersen yapacağız!”dedi ki, ‘ve beni mutlulukla patlattı.’ Biraz dinlendikten ve sohbet ettikten sonra, tam ben işe giderken teyzem Shada’yı aradı ve ona neden geç kaldığımızı sordu. Bu yüzden kayınbiraderimi alışveriş merkezinde olduğumuza ve biraz yürüyüşe çıkacağımıza ve endişelenmemeleri gerektiğine ikna ettik ve kaldığımız yerden işimize devam ettik.

Sheida ve ben dudaklarımızı bulduk ve deliler gibi öpüştük, neredeyse birbirimizin dudaklarını şişirdik. Sonra göğsünü deli gibi tekrar öptüm ve yavaşça amına indim. Dilimi onun amına sokmaya başladım ve orgazmımdan biraz önce gelen sıvının tadına baktım. Sonra sikimi yalamaya başladı ve bana harika bir oral seks verdi. Sonra lavabodan biraz sıvı sabun getirdim ve işe koyuldum, kıvrıldım ve pisliğini sabunladım.

Mükemmel bir kıçı vardı ve sikimi tam önüme koymayı bekliyordu. Seni prezervatifsiz kıçından öpecektim. Önce deliği parmağımla biraz gevşettim. Bunun tutarlı hale geldiğini düşündüğüm anda yavaşça sikimin başını sokmaya başladım. Sikim senin sıkı kıçına girmeye çalışıyordu. Seğiriyor ve şöyle diyor:”yavaşla aşkım, lütfen yavaşla, bu çok acı verici!” Altımda inliyordu. “Yavaşla, koca, yavaşla, erkeğim, lütfen bunu çıkar!” Dediğin gibi, biraz daha acı çektim. Shada’nın gözlerinden gözyaşları akana kadar giymeye devam ettim. Şimdi kıçındaki delik tamamen genişledi ve onu köküne kadar sıktı…

Sheida’nın acı çığlıklarına rağmen çok hızlı ve çok sert bir şekilde kıçına doğru ileri geri hareket etmeye başladım. Dedi ki, “Yeter, çıkar şunu, şimdi bayılacağım!”Onun çığlıkları arasındaki boşluğa tekrar ulaşmanın eşiğindeydim. Sonunda sikimi Shada’nın mükemmel sıkı kıçından çıkardım ve göğsüne boşaldım…

O günkü öpücüğümüz kuzenim Sheida için bir ilkti ve hayatımda yaşadığım en tatmin edici cinsel deneyimlerden biriydi. Aralık ayında hala Sheida ile düzenli olarak seks yapıyoruz, resmen karı koca olduk. Ne zaman öpüşsek, o ilk gündeki gibi hoş ve heyecan verici orgazmlar yaşarız 🙂

One comment