1 Hafta Boyunca Sevgilimi Aldattım

1 Hafta Boyunca Sevgilimi Aldattım

Her şeyden önce, Herkese merhaba. Ben Emra’yım, ben 19 yaşındayım. Ailem ve ben bu yaz Antalya’nın Kemer kentine tatile gittik. Her defadan farklı olarak 1 hafta yerine 10 gün izin almaya karar verdik. İlk 2 gün yalnız takıldık ama 3. O gün annem ailesiyle tanıştı ve akşam yemeğine kaydoldular.

Belt Center’da bir süre yürüdükten sonra akşam yemeği için otele geldim. Annem, kız kardeşim ve babam bu ailede yaşıyordu. Bu yüzden onlara gittim ve onlarla tanıştım. Onlar Ankara’lıydılar. Ailenin kızı Ilaida tam bir felaketti ama annesi çok daha güzeldi. Annesi kilolu bir milfti, düz göğüsleri ve sütun şeklindeki bacaklarıyla kızından daha fazla ilgi görüyordu. İkisi de büyük göğüslerini ortaya çıkaran alçak kesimli kıyafetler giyiyorlardı. Gözlerimi ondan uzaklaştıramadım.

Sahildeki bir kafeye gitmek için kalktıklarında, her ikisinin de kıçları giydikleri dar elbiselerle harika görünüyordu. Artık buna dayanamadım, erkek arkadaşım yine de 1 aylık yaz ayındaydı. En son erkek arkadaşımla ayrılmadan bir gün önce yattım. Demek istediğim, deliliğin zirvesindeydim. İzin istedim ve yatak odasına yürüdüm. Sikim bir kazığa benziyordu, Bu kadından ilginç bir şekilde etkilendim. Annem ve babam aynı odadaydılar, ben kız kardeşimle diğer odada kaldım. Sigaram bittiği için kız kardeşimin sigaralarından birini alıp balkona çıktım ve kız arkadaşımı aradım. Ona onu çok özlediğimi ve onu gerçekten istediğimi söyledim. Ayrıca onun gerçekten azgın olması için azgın olduğumu fark etti, bana amının şu anda ıslak olduğunu, kendini okşadığını ya da başka bir şey olduğunu söylerdi. Ayrıca telefonda seks yaparken elimi sikimin üzerinde gezdirerek 31’i şortumun üzerinden çekerek boşalıyorum. Ben geldikten sonra bile sikim hala dik bir konumdaydı.

Kız kardeşim sabah saat 1 civarında geldi. Kız kardeşim ve ben bu aile hakkında konuşmaya başladık. Adamın Ankara’da bir işi vardı, sık sık tatile gidemiyordu, onlarla 3 günlüğüne geldi, yarın gidiyordu ama karısı ve kızı 1 hafta daha burada kalacaklardı. Benden kaç yaş büyük olduğu için bu kadını öpmek için yine de bir planım olamazdı. Yapabileceğim en iyi şey, onun harika vücudunu hayal gücümde yakalamak ve her gece onu düşünerek mastürbasyon yapmaktı. Sonunda kız kardeşim de yatağa gitti. Bu yüzden bütün gün yorgunlukla ve tabii ki kadını düşünerek uyudum.

Ertesi sabah kız kardeşim ve ben denize erken gittik. Annem ve babam uyanmadılar, sadece saat 7 idi. Kız kardeşim hemen denize doğru yola çıktı. Ben şezlongdayken Ileida ve annesi gelip yanımızdaki şezlonglara uzandılar. Kadını gördüğümde yine heyecanlandım. Kısa, hoş bir beş kişiden sonra, Ilaida solumdaki şezlongda uzandı. Annesi ayağa kalktı ve üstünden tişörtünü, altından kot eteğini çıkardı, selülitsiz, pürüzsüz, önümde hayatımda gördüğüm en seksi bedenlerden biri vardı. Giydiği bikini amını, kıçını veya göğsünü tamamen örtmüyordu. Çok yakından baktığımda, amının yarığı bir çizgi olarak görülebiliyordu, delirmenin eşiğindeydim.

Artık sikimi saklayamadım. Yanımda yatarken, sikimin etrafına sıkıca sarılarak Elaid ile konuşmaya başladım. Biliyor musun, annesinden de geriye hiçbir şey kalmadı. Yanına yattığında büyük göğüsleri birbirine yapışmış gibiydi. Büyük göğüsler, taş vücut, anne kızı, onlar için o kadar rahattı ki bunu açıklayamam. Ilaid ve ben aynı yaşta çıktık, Ankara’da üniversiteye gitti. Okul hakkında konuştuk ve konuşma gözle görülür şekilde bulanıklaştı. “Sigara içiyor musunuz?”Ben sordum, ‘İçiyorum ama annem bilmiyor, hadi gidip birini yakalım!”dedi ki, ‘Ben tamam dedim. Bu arada, Ilaida’nın annesi kız kardeşimle konuşuyordu. Aralık. Elayda annesine, “Hadi Emrah’la yürüyüşe çıkalım anne, endişelenme, biz buradayız” dedi. Dedi ki: “Biz kalktık.

Sabah olduğu için plaj nispeten biraz daha tenha idi. 15-20 dakika yürüdükten sonra iskelenin sonuna geldik, doldurulmuş oyuncaklara oturduk ve sigara yaktık. İskelenin önünde kayalar vardı, yeterince ileri gittiğimizi fark ettim. Ilaida önüme oturur oturmaz bacaklarını açtı. Sigara içerken sohbetimiz küçük bir özel hayata dönüştü, sevgililerimiz hakkında konuştuk. Elayda 3 hafta önce erkek arkadaşından ayrıldı. Erkek arkadaşının onu başka biriyle aldattığını söyledi. O konuştukça öfkesi gittikçe güçlendi.

Biraz daha sohbet ettikten sonra denize doğru yola çıktık. Denizde durmaktan rahatsız oldu, sürekli üzerime su püskürtüyordu. Onu yanıma çektim ve su altında tuttum. Sonra onu çıkardım ve o beni suyun altına indirdi. İyi bir mücadeleden sonra onu yanıma çektim, bacaklarını belimin etrafına sardı. Sikim onun amına hafifçe dokunuyordu. Tabii ki, bu bir yığın gibiydi, Dick. O da boynuma sarıldı ve biz denizde yüzüyorduk (ya da daha doğrusu sığ sulardaydık, yürüyordum). Sikim onun amına çok baskı yapıyordu. Biz göz göze gittik. Elektrik çarpması gibi bir şey olduğunda ve olayın o anda nerede gerçekleşeceğini tahmin edebilirsiniz, bu o andı.

Ne olacağını düşünerek sikimi şortumdan çıkardım. Şimdi aramızda sadece bikini vardı. Aralık. Yavaş hareketlerle amını okşamaya başladım. Etrafıma baktım ve dudaklarına hafif bir öpücük çektim. Bir cevap alabildim. Dudaklarını yavaş, çekingen hareketlerle öptüm. Bikinisini açtım ve amını ovuşturmaya başladım. Bana dedi ki,”Ne istediğini biliyorum…”dedi ve kulağıma geldi,”Ben bakire değilim!” dedi. O anda parçalandım. Çevremizde biraz kalabalıklaşmaya başlıyordu. Rahatsız olabileceğimizi söyledim ve denize açıldık. Sahilde el ele tutuşup aşıklar gibi yürüdük. Biraz yürüdükten sonra kayalara yaklaştık. Etrafıma baktım. Etrafta kimsenin olmadığından emin olduktan sonra onu dudaklarından öptüm.

Dilimi ağzından geçirirken dudaklarını enayi gibi emiyordum. Uzun bir öpücükten sonra deli gibi boynunu ve omuzlarını emmeye başladım. O bunu yaparken ben durdum, kayaların üzerine hafifçe düştü. Etrafıma baktım, hala kimse yoktu. Onu deli gibi yaladım. Onun büyük göğüslerini bikinisinden çıkardım. Onun yükselen göğsünü sıktım, uçlarımla oynadım. Sonra eğildiğim anda göğüslerinin uçlarını ağzına aldım. Göğüslerinin halkalarını emerken ucunu nazikçe ısırdım. Eliyle başımı göğsüne bastırdı. Sonra onu hemen dizlerinin üzerine çöktürdüm ve sikimi ağzına almasını sağladım. Onu nasıl yaladı! Aşağıdan yukarıya yaladı ve sonra parmak uçlarıyla yaladı. Kıllı sikimi çok sert yaladı. Sikimin kokusunu sevdiğini, ter ve spermle karıştığını söyledi. Ara sıra Dec’e basarken hala etrafıma bakıyordum. Bunların hepsi onun ağzındaydı. Sonra sikimi kaldırdı ve taşaklarımı emmeye başladı. O da emerken sikimi okşadı. Sikimi tamamen ağzına aldı, ben onu boğazına soktum ve spermimi bir volkan gibi ağzına üfledim. Ayaklarım titriyordu. Sikim ağzımdayken sesler duyuyormuş gibi hissettim ve hemen eşyalarımızı toplayıp oradan ayrıldık. Ilaida’nın ağzının kenarında gübre vardı, eliyle toplayıp ağzına gönderdi. Şezlonglara doğru yola çıktık.

Şezlonglarda kimse yoktu ama annemle babamın geldiği açıktı, havlularını yaydılar. Odanın anahtarını saklandığı çantadan çıkardım. Annem geldiğinde anneme Ilaid ve benim animasyona katılacağımızı söyledim. Annemin onayını aldıktan sonra yatak odasına gittik. Kapıyı kapatır kapatmaz onu dudaklarından öptüm. Deli gibi öpüştük. Onu kollarında tuttum ve bunu biraz yaptık. Önce sikimi ağzıyla temizledim, spermimin ucundan aktığı yerde sonra aldığım prezervatifi çantama koydum. Sikim tekrar ayağa kalktı. Sabrım bittiği için prezervatif taktıktan sonra onu hemen yatağına yatırdım, bikini mayolarını çıkardım ve bacaklarını açtım. Önce sulu amına parmaklarımla dokundum, sonra tek bir hareketle sikimi amına soktum. Onun çığlıklarını duymalıydın. Onun amına çok baskı yapıyordum. Gözleri hareket ediyordu. Sanki onu çekiyormuş gibi bikinisini çıkardım ve göğsünü ısırmaya başladım. Onu deli gibi öptüm. Ben sallanırken kasılmaları kötüleşiyordu, deli gibi çığlık atıyordu…

Sonra sırtüstü yattım ve Ilaida bana bakarak üzerime çıktı, bir eliyle amının labiasını açtı ve bir hareketle sikimi aldı. Şimdi deli gibi zıplıyordu. Göğüslerinin önümde sallanmasını sağladım. Zaman zaman zevkten başını geriye yaslıyor, beni böyle öptü. Aralık. Eğildi ve dudaklarını dudaklarıma koydu, öyle ki biz sadece yatağın gıcırdadığını duyduk. Hafifçe yan tarafıma uzandım ve onu arkadaki amına bastırdım. Ayaklarına yükseltilmiş bir formla pompaladım ve göğüslerini tekrar sıktım, kaltak. Öp öp çünkü seküler bir şekilde sevişmeyi seviyorum, seks sırasında lanetledim, “lanet olası çağrı, dün geceden beri beni deli ediyordun, çok azgınsın!”‘küfür etmeyi sevip sevmediğini anlamaya çalışıyordum’ gibi küfürlerle. Bundan hoşlandığı için çılgın bir orgazm yaşamış olmalı. O tamamen titriyordu. Onların dürtüleri beni daha da çılgına çevirdi ve ben sikimi tamamen sokmaya ve tamamen çıkarmaya başladım. Dedi ki: “Artık buna dayanamam, zevkten öleceğim!”Söylediklerine rağmen sallıyordum. Ben de sonuna doğru yavaş yavaş yaklaşıyordum. Onu tek bir hareketle altıma aldım ve sallamaya başladım, gözlerim hareket etti ve kendimi sikimin içinde bulduğumda içtenlikle inleyerek boşalmaya başladım. Ben boşaldığımda spermim prezervatif şişiyormuş gibi geliyor. Sonra sikimi amından çıkardım, prezervatifimi çıkardım ve uzandım, onu dar yatağa sıkıca bastırdım.

Ona iltifat ederek uzun bir süre ona sarıldım. Hepimiz terden ıslaktık. Duş almak zorunda kaldık. Fazla zamanımız olmadı, annem aradı. Birlikte duşa gittik. Ben de duşta pek iyi davranmadım. Sürekli onun amına ve kıçına dokundum, dudaklarından öptüm. Yine sıcak su altında sevişmeye başladık. Umurumda değildi, öfkeden hiçbir şey göremedim. Öpüştükten sonra onu hemen küvette kıvrılmaya zorladım. Arkadan ona doğru yürüdüm ve kıçına elimle bakmaya başladım. Elime şampuan döktüm, parmaklarımla kıçını ovmaya başladım. “Çok sıkı bir kıçın var, kaltak!” dediğinde, onu kıçından öpen ikinci erkek olduğumu söyledi. “Sen azgın kaltak, tüm deliklerini öptün, kaltak!” O zaman sikimi kıçına o kadar sert soktum ki çığlığı banyo boyunca yankılandı. Onun sıkı kıçını öptüm, kıçına şaplak attım, saçını çektim. Bu orospunun kıçını deli gibi öptüm. O çok sıkı olduğu için buna daha fazla dayanamadım ve kıçına boşaldım.

Hemen yüzümüzü yıkadık, mayolarımızı giydik ve öğle yemeği için restorana gittik. İkimiz de yorgunduk. Annem şöyle dedi:”Bu nedir, çok yorgun görünüyorsun?” o sordu. “Animasyon çok yorucuydu anne, tek bir hareket yapmadık!” Bunu söylediğinde annem bu şüpheli bakışları bizden uzaklaştırdı. Akşam yemeği yedik, kalktık, denize gittik. Bu sefer iyi davrandık, doğru yüzdükten sonra sahile sürüklendik. Akşam yemeğine kaydolduk ve odalarımıza gittik…

Hizmetçiler odayı temizlediler, oda çok düzenliydi. Kız kardeşim, “Ben öldüm!”Dedim ki, ‘Yatağımda ölü gibi yatıyorum. Kız kardeşim tuvalete gitmek için üstünü çıkardı, ben de görmemek için arkamı döndüm. Banyoya giderken bacağına bir şey dokunduğunda, “Evet!”Aniden kızdı, sonra bacağını kaldırdı ve prezervatiflerle dolu bir kap gördü. Onu eline aldı, havluyla yanıma geldi ve şöyle dedi: “Bu senin mi?”diyor. Ben de dedim ki, “Hayır…”, Ben mırıldanmama rağmen,”Ilaid’le birlikte miydin?” o sordu. Ben de dedim ki,”Evet…” Bunu söylediğimde kız kardeşim bana çok kızmıştı. Çünkü sevgilimle olan ilişkimi biliyorlardı ve sevgilimle çok iyi anlaştılar. Onu aldattığım için bana çok kızdı ve duşa girdi. Dürüst olmak gerekirse, kız kardeşimin deli olup olmaması umurumda değildi. Ama kız arkadaşıma söylemeyeceğinden emindim.

Önümüzdeki hafta boyunca Elaid ve ben öpücüklerle deli gibi seviştik. Öpüşmek üzere oldukları son gün bile ona şöyle dedi: “Anneni gerçekten istiyorum!”Dedim ki, ‘ve o çok üzüldü. Ilaida kendi annesini kıskanıyordu. İnan bana, bunu neden söyledim, ben de bilmiyorum. Sanırım bu, Ilaida’nın sulu amını öperek bayıldığımda bilinçaltımın beni söylemesine neden olan bir sözdü 🙂